Mavi'nin tanıtım partisinde ünlüler geçidi

Ünlü giyim markası Mavi'nin, teknolojiyi modaya taşıyan yeni koleksiyonu Mavi Black Pro'nun lansman partisine birçok ünlü isim katıldı. Davetlilerden Alperen Duymaz, Duygu Sarışın, Engin Hepileri ve eşi Beyza Şekerci uzatılan mikrofonlara açıklamalarda bulundular.

Mavi'nin tanıtım partisinde ünlüler geçidi

Kıvanç Tatlıtuğ'un reklam yüzü olduğu giyim markası Mavi'nin yeni projesi Mavi Black Pro'nun İstanbul Hangarist'te düzenlediği lansmanına katılan Alperen Duymaz, Duygu Sarışın, Engin Hepileri ve eşi Beyza Şekerci magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Emrah komiser tekliflere açık

Çukur dizisinde Emrah komiser rolüyle tanınan Alperen Duymaz, şu an bir projede yer almayacağını fakat tekliflere açık olduğunu söyledi. 26 yaşındaki oyuncu, uzattığı sakallarının herhangi bir rolle alakasının olmadığını dile getirdi.

Duygu Sarışın imzaya kaldı

Partiye sevgilisi Çağatay Ulusoy olmadan katılan oyuncu Duygu Sarışın, yeni bir dizi projesi için görüştüğünü ancak henüz imza aşamasına gelmediklerini söyledi. Burak Özçivit'in Diriliş Osman dizisinden bölüm alacağı iddia edilen 325 bin TL ücret hakkındaki görüşleri sorulan 32 yaşındaki oyuncu, bu konularda fikir beyan etmesinin doğru olmayacağını ifade etti.

Engin Hepileri'den ikinci çocuk açıklaması

Siyah renk kıyafetler tercih eden oyuncu Engin Hepileri ve eşi Beyza Şekerci, oğullarının 15 gün sonra 1 yaşına gireceğini ve büyük bir keyif ve gurur içerisinde olduklarını dile getirdiler. İkinci çocuk hakkında fikirleri sorulan Hepileri, her şeyin doğru zamanda yapıldığında güzel olduğunu söyledi.

Beyza Şekerci öğretim görevlisi oldu

Yeni sezonda 39 Basamak adlı tiyatro oyununda yer alacağını aktaran 41 yaşındaki oyuncu, ATV'de ekrana gelen Kimse Bilmez dizisinin yeni sezonda da yer almaya devam edeceğini, eşi Beyza Şekerci'nin de bu sene Mimar Sinan Üniversitesi'nde ders vereceğini belirtti. 

Ünlülerden yoğun ilgi

Mavi Black Pro'nun lansman partisine katılan isimler arasında; Zeyno Gönenç ile eşi Gilles Kanert, Fatih Terim'in kızı Buse Terim de vardı.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 03:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER