Kendisine tecavüz edeceğini iddia eden sapığı ifşa etti

Ünlü oyuncu Yasemin Allen, uzun zamandır sosyal medya hesabından kendisine tecavüz etmek istediğine dair taciz mesajları atan sapığı ifşa etti.

Kendisine tecavüz edeceğini iddia eden sapığı ifşa etti

Bir erkek tarafından e-mail yoluyla taciz edildiğini, bu kişi tarafından tecavüzle tehdit edildiğini belirten Yasemin Allen, taciz mesajları atan sapığı ifşa etti.

"Dikkat edin, bu tip sapıktır"

Başarlı oyuncu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımında, "Şu adam bana uzun zamandır tecavüz etmek istediğiyle alakalı e-mailler atıyor, mail yoluyla taciz ediyor. Tip aşağıda. Tanıyan varsa haberiniz olsun sapıktır" dedi.

"Endişeliyim ve uyarmak istedim"

30 yaşındaki oyuncu, sapığı engellemesini söyleyenlere ise, "Engöllö götsön" yazacaksanız yazmayın. Engelledim zaten. Her gün atıyor neredeyse, bu adamın gerçekten tanıdığı kadınlara ne yapabileceği konusunda endişeliyim ve uyarmak istedim" yanıtını verdi.

Yasemin Allen kimdir?

10 Temmuz 1989 tarihinde Londra'da doğmuştur. İngiliz asıllı sinema oyuncusu Suna Yıldızoğlu'nun kızıdır. Babası İngilizdir. Üç aylıkken annesinden boşanan babası Dudley Allen Güney Afrika'da yaşamaktadır.

Yasemin Kay Allen İlkokulu Türkiye'de okudu. 2000 yılında 11 yaşında annesiyle birlikte Avusturalya'ya gitti ve oraya yerleşti. Liseyi Avustralya'da okudu. Queensland Universitesinde Sinema Televizyon bölümünü kazandı ve 2008 yılında Kozmetik şirketi L'Oreal'in Yeni Yüz yarışmasında finalist oldu. 2008 yılında annesinin peşinden Türkiye'ye geri geldi. Sonra da Müjdat Gezen Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. İlk dizisi olan Elif adlı dizide başrol oynamıştır.

2013 yılında yazar Hande Altaylı'nın Kahperengi adlı romanından Mahinur Ergun'un senaryolaştırdığı "Merhamet" adlı dizide rol aldı. Merhamet dizisinin final yapmasıyla beraber Yasemin Allen Muhteşem Yüzyıl dizisine transfer oldu. Yasemin Allen, 2014 yılında "Şeref Meselesi" adlı dizide Şükrü Özyıldız ve Kerem Bursin ile başrolleri paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 02:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER