Harbiye'de arabesk gecesi

Harbiye'de sahne alan arabeskin iki efsane ismi Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen, birbirlerine hiçbir zaman rakip olmadıklarını, çok iyi iki arkadaş olduklarını söylediler.

Harbiye'de arabesk gecesi

Türk arabesk müziğinin iki güçlü sesi Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen, İstanbul Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde Paraf Halkın Yıldızları konser serisinde sahne aldı. Konser öncesi gazetecilerle ayaküstü sohbet eden ikili, birlikte sahne almaktan dolayı çok mutlu olduklarını söylediler.

"Rakip değil arkadaşız"

Geçmişten günümüze kadar medyada birbirlerine rakip olarak yazıldıklarını, fakat çok iyi iki arkadaş olduklarını ifade eden ikili, birbirlerini dinlemeye gittiklerini söylediler.

Harbiye gibi önemli bir mekanda, 30 yıl sonra bile sahne almaktan, hayranlarının sevgisine mazhar olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Kurtoğlu, bunun kendisi ve ailesi için büyük bir manevi miras olduğunu söyledi.

"Aydın Kurtoğlu babasından destek bulamıyor"

Yeni nesil şarkıcılar içinde, işini doğru yapanın önünün açık olduğunu kaydeden Ümit Besen, Cengiz Kurtoğlu'nun şarkıcı olan oğlunun sesini ve çalışmalarını çok beğendiğini dile getirdi. Besen'in, Cengiz Kurtoğlu'na dönerek, "Aydın Kurtoğlu herkesten destek görüyor fakat bir tek babasından destek bulamadı" demesi, ortamda gülüşmelere neden oldu.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 00:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER