Harbiye'de Ajda Pekkan konseri

Türk pop müziğinin duayeni Süperstar Ajda Pekkan, Poll Production organizasyonu 'Paraf Halkın Yıldızları’ konserleri kapsamında Harbiye Açıkhava’da müzikseverlerle buluştu.

Harbiye'de Ajda Pekkan konseri

Ünlü sanatçı Ajda Pekkan, konserin ilk bölümünde Züleyha Kuru tasarımı olan kostüm ve göz maskesiyle sahneye çıktı. Süperstar, İkinci bölümde ise Nur Yerlitaş imzalı bir kostüm tercih etti. Sahnedeki şıklığıyla göz kamaştıran süperstar, Emma Shapplin’in 'Spente Le Stelle' şarkısıyla giriş yaptı. Daha sonrasında 'Aynen Öyle, Yakar Geçerim, Canın Sağolsun, ve Sen İste' gibi geçmişten günümüze en sevilen parçalarını sırasıyla söyleyerek alanı dolduran dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Şehrazat'ı onurlandırdı

Ünlü söz yazarı Şehrazat’ı sahnesinde onurlandıran Pekkan,  "Herkesin ayaklarına sağlık, bugün çok güzel şarkılar söyleyip zaman geçireceğiz diye umuyorum. 'Aşklayalım' şarkısını yıllar önce Şehrazat yazmıştı. Bu güzel parçayı benim sesimden albümünde yer verecek olması beni ayrıca mutlu etti. Ben bu şarkıyı tekrar söylemek istiyorum" diyerek üst üst iki defa söyledikten sonra Şehrazat için seyircisinden alkış istedi. Ajda Pekkan, "Sen çok iyi bir söz yazarısın, ve bu şarkıların nesilden nesile devam edecek" diye konuştu.

Repertuarında Orhan Gencebay’dan 'Bir Teselli Ver ve Yıldız Tilbe’den Haberin Olsun'a da yer veren Pekkan, yaklaşık üç saat kaldığı sahnede 6 bin kişilik seyircisinin ayakta alkışlarıyla sahneden uğurlandı.

Ünlü isimler yalnız bırakmadı

Süperstarı dinlemeye gelenler arasında; Halit Ergenç - Bergüzar Korel, Nur Yerlitaş, Pervin Ersoy, Behzat Gerçeker, Demet Sabancı, Hülya Koçyiğit, Saba Tümer ve Şehrazat gibi önemli isimler vardı. Pekkan, gelen konuklarının isimlerini tek tek sayarak hepsine teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER