Gülben Ergen: Bana kötü yorumlar yapan, görseler boynuma sarılır

Oylum Talu'nun sunduğu Burası Haftasonu programına konuk olan Gülben Ergen hakkındaki bilinmeyenleri anlattı.

Gülben Ergen: Bana kötü yorumlar yapan, görseler boynuma sarılır

Gülben Ergen hayatı ve yaşantısıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı. 

İşte o açıklamalardan satır başları;

"Sosyal medyamı ben yönetiyorum. Artık orası yeni bir mecra, eskiden  bir konuyla ilgili açıklama yapmak istediğimiz zaman basın bülteni yollardık, şimdi sosyal medyada paylaşım yapıyoruz. Sosyal medyada kötü ve art niyetli yorumları yazanlar beni karşılarında görse boynuma sarılır. Sosyal medya özgür bir mecra. Benim hesabım gülben123 olarak gözüküyor. Anlamı Atlas, Ares, Güney anlamına geliyor. Aradılar değiştirelim mavi tik verelim diye kabul etmedim. Sosyal medya benim eğlenebildiğim bir alan, herkese buradan ulaşıyorum.

Sosyal medyayı kötüye kullanan var. Birine sallamak için kullanıyorlar ve bundan mutlu oluyorlar. Kötü gelen yorumları engelliyorum, hepsini okumuyorum ama dikkate alıyorum."

ARTIK İŞLERİMİ SEÇEREK YAPIYORUM

Gençken sabah altıda kalkıp gece genç yarılarına kadar çalışıyordum, artık seçiyorum. Artık işleri seçiyorum, gençken her işi yapardım şimdi onu yapacak zamanım yok.

ÇOCUKLARIYLA İLİŞKİSİ

Bana güzel sürprizler yaptıkları zamanlar, sevdiğinize, ileride eşinize daha güzellerini yapın diyorum. Çocuklarım benim hayata bağlanma sebebim. Allah herkese evladını bağışlasın. Önce anne sonra arkadaş oluyorum onlara. Çocuklarımla bazen anne olarak dertleşiyoruz, bazen de 'bir arkadaşın mı gibi konuşalım' diyorum çocuklarıma. Hayattaki başarı, başarısızlık ebeveynlerle ilişkiye bağlı. Dövme yaptırmak istiyor mesela çocuklarımdan biri, diyorum ki 18 yaşına gelince tekrar düşün diyorum. Şimdi bende de dövme olunca tabi. Sende dövme olunca çocuklara yaptırma demek olmaz, sen sigara içiyorken onlara da içme demek olmaz

"ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE DERNEĞİ BÜYÜYOR, SIRADA DİYARBAKIR VAR"

Dernek okul öncesi eğitimin yaygınlaşmasına katkı sağlıyor. Şimdi Diyarbakır'da anaokulu  açacağız. Ben ülkemi "Çocuklar gülsün diye" ile gördüm. Bu derneği kurduktan sonra, anlatılamayacak özel ve gerçek şeyler gördüm. Bütün çocuklar her şeyin en iyisine layık. Bugüne kadar farklı bölgelerde 38 anaokulu açıldı. Çocuklara kitap vermek, dünya hediye etmek gibi. Ben ülkemin gerçeğini "Çocuklar Gülsün Diye" kurulduktan sonra gördüm. Fırsat eşitsizliği Dünyanın her yerinde olduğu gibi bizim ülkede de var. Onların yokluğunu gördükçe neden bizim ülkemizde yok diyorum. 

MAGAZİN HAYATIMIN MERKEZİ DEĞİL

Bunca yıllık meslek hayatımda magazin çok önemli bir yol arkadaşım ama gerçeğim değil çünkü kontrol edemiyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER