Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sürprizleriyle dönüyor. EDHO yeni sezon ne zaman başlayacak?

Ekranların fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sürprizleriyle geri dönüyor. Süregelen başarısını sürdürerek ekran yolculuğuna kesintisiz bir şekilde devam edecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon ne zaman başlayacak? EDHO yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon oyuncu kadrosunda kimler var? Detaylar haberimizde...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sürprizleriyle dönüyor. EDHO yeni sezon ne zaman başlayacak?

Kendisine sadık kalan seyircisini kaybetmeyerek tüm beklentilerini dört sezon boyunca en iyi şekilde karşılayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde muhteşem sürprizlere imza atarak tutkunlarının yüzünü güldürmeyi başardı.

EDHO sezon finalinde neler olmuştu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde; Hızır, kardeşlerinin kanını yerde bırakmamak üzere ant içen Selcan'ın sıktığı kurşunun hedefi olsa bile neyse ki korkulan bir durum meydana gelmeyerek gerçekleşen silahlı saldırıdan sağ salim kurtulmayı başardı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon ne zaman başlayacak?

Öte yandan gerek kendisine gerekse tüm sevdiklerini canını tehlikeye atan hamlelerde bulunan düşmanlarını kökünden kurutmak noktasında en doğru yeri ve zamanı bekleyen Hızır'ın ustalıkla uyguladığı planla beraber hem Zeki'nin hem de Tahsin'in yaşamını noktalamasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon (yeni sezon) ne zaman başlayacak?

EDHO yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

Final bölümünde ise tüm engellere rağmen birbirinden hiçbir surette vazgeçmeyen Ömür ve İlyas'ın nişan töreninde aileler arasındaki tüm buzların eriyip keyifli ve eğlenceli anlara sahne olmasının akabinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sürprizleriyle geliyor

ATV ekranlarının en uzun soluklu dizi yapımlarından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu kadrosunu zenginleştirmeye hız kesmeden devam ediyor. Projenin 5. sezonunda ekibe dahil edilen yepyeni oyuncular; Burak Sergen, Naz Elmas ve Selda Alkor olarak açıklandı.

EDHO yeni sezonu yayınlandı mı?

Yönetmenliğini Onur Tan'ın üstlendiği her Salı akşamı heyecan, gerilim ve aksiyon fırtınası estiren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon yayın tarihi için nefesler tutuldu. Sezonun başında oyuncu kadrosuna dahil olan birbirinden başarılı ve yetenekli isimlerle de beraber hikayesini zenginleştirerek izlenme başarısını en üst noktaya taşıyan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.sezon Eylül ayının sonlarına doğru yayınlanması tahmin ediliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon oyuncu kadrosunda kimler var?

Oyuncu kadrosunda; Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Emir Benderlioğlu ve Turgut Tunçalp gibi seyircisinin yakın takip altına aldığı isimlerden oluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezonun tarihsel açıdan ne zaman başlayacağı noktasında yapımcı tarafından sosyal medya platformu olan Twitter üzerinden paylaşım gerçekleştirildi. Yayınlanan gönderiye göre; başlayacağı izleyicilere duyuruldu.

EDHO fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Öte yandan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı da duyurulması halinde haberimiz üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz…

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER