Ebru Şallı'dan yürek burkan açıklama: 1 yıldır hastalıkla mücadele ediyoruz

Sağlık yaşam ve pilates tutkusuyla bilinen Ebru Şallı son bir yıldır Uğur Akkuş ile yaşadığı ilişki ile de gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz yıl Uğur Akkuş ile gizlice nişanlanan Ebru Şallı, Haber Türk ekranlarında yayınlanan Oylum Talu ile Burası Haftasonu programında yürek burkan bir itirafta bulundu.

Ebru Şallı'dan yürek burkan açıklama: 1 yıldır hastalıkla mücadele ediyoruz

Harun Tan ile olan evliliğinden 2 oğlu bulunan Ebru Şallı, büyük oğlu Beren’in eğitimine yurt dışında devam ettiğini açıklarken, küçük oğlu Pars’ın yakalandığı hastalık nedeniyle bir yıldır zor günler geçirdiklerini söyledi.

KEMİK AĞRILARI HASTALIĞI ORTAYA ÇIKARDI

Son bir yıldır Uğur Akkuş’la yaşadığı ilişki nedeniyle hakkında pek çok haber yapılan Ebru Şallı, bu haberleri önemsemediğini ve tüm gündeminin oğlunun sağlığı olduğunu söyledi.
Küçük oğlu Pars’ı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdüklerini, yapılan tetkiklerin hemen ardından tedavinin başladığını belirten Şallı, hastalık nedeniyle Pars’ın eğitimine ara verdiklerini de söyledi.
Son bir yıldır ailece hastalıkla mücadele ediyoruz diyen Ebru Şallı, oğlu Pars’ın durumunun şu an daha iyi olduğunu ifade ederken, hastalığın ismini vermekten kaçındı. Ancak belirtileri ve tedavi yöntemlerini anlatması, Pars lösemi ile mi mücadele ediyor sorularına neden oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER