Didem Soydan'dan LÖSEV'in Lösante Hastanesi için kampanya

LÖSEV'in, lösemi hastaları için hayata geçirmek istediği Lösante Hastanesi'ne ruhsat verilmesi için manken Didem Soydan da sosyal medya üzerinden bir kampanya başlattı.

Didem Soydan'dan LÖSEV'in Lösante Hastanesi için kampanya

Ünlü manken Didem Soydan, Sağlık Bakanlığı'ndan Lösante Hastanesi için tam ruhsat isteyen LÖSEV'e destek verdi. Bir kampanya başlayan Didem Soydan, sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulundu. 

Lösemi hastası Kaan'ın mektubundan etkilendi

17 yaşında lösemi sebebiyle hayatını kaybeden Kaan Özelçam'ın mektubundan ve hikayesinden çok etkilendiğini belirten Didem Soydan, Kaan'ın dileğini gerçekleştirebilmek için harekete geçti.

Kahreden bürokrasi

Soydan, Kaan'ın "Beni lösemi değil, bürokrasi öldürecek. Bu mektubu herkese iletebilirseniz belki de başka lösemili çocuklar sizin sayenizde bu cihazın çalıştığını görebilirler" sözlerini kullandığı mektupla, herkesi kampanyaya davet etti.

"LÖSEV senelerdir çırpınıyor!"

Twitter hesabından "Lösemi hastası binlerce çocuk LÖSEV 'in tam teşekküllü hastanesinde tedavi görebilecekken neden başka hastanelere yönlendiriyor? Kimse rahatsız olmuyor mu senelerdir çırpınıyor LÖSEV! Nasıl uyuyorsunuz siz yataklarınızda Sağlık Bakanlığı!" yazan 35 yaşındaki ünlü manken, takipçilerinden kampanyayı imzalayıp paylaşarak destek vermelerini istedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2019, 20:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER