Çukur 76. bölümden 2. fragman: Damla'ya Cumaali sürprizi

Çukur dizisinin 3. sezonunun 9. bölümünün (76. bölüm) 2. fragmanı yayınlandı. Cumali'yle ilgili duyduklarından sonra harekete geçen Damla, çok büyük bir sürprizle karşılaşıyor. Çukur 76. bölümünün tüm fragmanları ve sneak peek ilk sahnesi haberimizde...

Çukur 76. bölümden 2. fragman: Damla'ya Cumaali sürprizi

Show TV'nın ilgiyle takip edilen dizisi Çukur'un merakla beklenen 3. sezonunun 9. bölümünün (76. bölüm) iki fragmanı ve sneak peek ilk sahnesi yayınlandı.

Damla'da Cumaali şaşkınlığı

Geri dönüşü olmayan bir yola giren Akın, eski müttefiklerinden yardım isterken annesiyle yaşayacağı yüzleşme yeni soru işaretleri doğuracak. Bir sonraki adımı merakla beklenen Cumali'yle ilgili duyduklarından sonra harekete geçen Damla, çok büyük bir sürprizle karşılaşacak. Vartolu, Ziya'ya bir adım daha yaklaşmak için Celasun ve Meke'nin yardımını alacak. Vartolu ve Ziya'nın karşılaşması heyecanla beklenecek.

Çukur 3. sezon 9. bölüm (76. bölüm) 2. fragman

Azer, annesi için Koçovalıların evinde

Annesini almak için Koçovalıların evine misafir olan Azer, ilk kez Koçovalı ailesini tanıyacak. Yamaç'ın Fadik'i kurtarması Azer-Yamaç karşılaşmasını engellemeyecek. Fadik'in ve Efsun'un itirazlarına aldırmayan Azer ve Yamaç'ın kavgası nefesleri kesecek.

Çukur 3. sezon 9. bölüm (76. bölüm) 1. fragman

Yamaç'tan Azer'e: Bana gitar mı aldın?

Yamaç ve Azer sözleştikleri üzere kozlarını paylaşmak için karşı karşıya geliyor. Azer'in "Sana bir güzellik yaptım" demesini yanlış anlayan Yamaç, kendisine gitar aldığını düşünüyor. Azer'in ufak bir harekette yıkılması, Yamaç'ı şaşırtıyor. 

Çukur 3. sezon 9. bölüm (76. bölüm) sneak peek ilk sahne

Çukur 3. sezon 5. bölüm (72. bölüm) - Yamaç Çukur'da

Yamaç ve Nehir'in Erik Dalı dansı Çukur'a damga vurdu

Çukur'un Nehir'i Hazal Subaşı: Erik Dalı sahnesinde çok eğlendik

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2019, 01:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER