Cem Yılmaz'dan ayrılan Defne Samyeli'den sürpriz aşk iddiası

Sırp şarkıcı Emina Jahovic'den ayrılan iş insanı Saadettin Saran'ın, Cem Yılmaz ile olan ilişkisini yakın zamanda sona erdiren Defne Samyeli ile ilgilenmeye başladığı öne sürüldü.

Cem Yılmaz'dan ayrılan Defne Samyeli'den sürpriz aşk iddiası

TV8'de yayınlanan 'Gel Konuşalım' isimli programda Eylem İpek Şafak, ünlü medya patronu Saadettin Saran'ın, Cem Yılmaz'la 1,5 yıllık ilişkisini bitiren Defne Samyeli ile ilgilendiğini iddia etti.

Cem Yılmaz'dan önce tanışmak istemiş

Saran'ın, ünlü komedyenle aşk yaşamaya başlamadan önce Samyeli ile tanışmak istediğini, ancak ikilinin birlikteliği nedeniyle bu durumu rafa kaldırdığı da söylendi. Henüz aralarında bir şey yaşanmasa da Saadettin Saran'ın, Defne Samyeli'ye özel bir ilgisi olduğu da iddialar arasındaydı.

Sadettin Saran kimdir?

Sadettin Saran, 1964 ABD Denver doğumludur. Lise eğitimini Ankara’da tamamlayan Sadettin Saran, üniversite için ABD’ye yerleşmiştir. 1987’de Kentucky Üniversitesi’ni bitirip, makine mühendisi olmuş, Arkansas’ta Ensco Environmental Service’de teknik destek mühendisi olarak çalışmıştır.

ABD vatandaşlığını sürdüren Saran, 1988’de Türkiye’ye dönüp, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na dış ilişkiler danışmanı olarak girmiş. Sonra 1989’da Saran International’ı kurup, kendi işini yapmaya başlamış. Ancak, 1990-95 döneminde Ankara’da Martin Marietta International’ın Genel Müdürlüğü’nü yürütmüş. 1995’te ayrılıp, kendi işlerinin başına dönmüştür.

Sporla arası oldukça iyi olan Sadettin Saran, 1984-85 yıllarında da Türk Milli Yüzme Takımı kaptanlığı yaptı. Saran o dönemde Türkiye 50 metre serbest yüzme rekoru da kırdı. ABD Kentucky Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği okuyan Saran, okurken aynı zamanda cankurtaranlık yapıp, matematik dersi verdi. Saran, aynı zamanda koyu bir Fenerbahçelidir.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 20:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER