Adele eşinden boşanıyor, rekor rakam ödeyecek!

İngiliz şarkıcı Adele'in menajeri, Adele ve eşi Simon Konecki'nin ayrıldığını duyurdu. Adele'in eşine en az birkaç milyon dolar ödeyeceğini yazdı.

Adele eşinden boşanıyor, rekor rakam ödeyecek!

İngiliz basını, 145 milyon sterlinlik bir serveti olduğu tahmin edilen Adele'in eşine birkaç milyon vereceğini aktarıyor. 

Bir süredir ayrı yaşayan ve İngiliz basınında ayrılacaklarına dair iddiaların dolaştığı ünlü şarkıcı Adele ve eşi Simon’ın boşanma hazırlığı içerisinde olduğu açıklandı. 8 yıllık birliktelikleri ve 3 yıllık da evlilikleri olan çiftin evlerini ayırdığı resmen açıklandı. Adele’in menajeri ayrılığı doğrularken Angelo isimli 6 yaşındaki çocuklarının velayetinin kimde kalacağı henüz bilinmiyor.

Daily Mail, 30 yaşındaki Adele’in 45 yaşındaki Simon’a birkaç milyon sterlin vereceğini iddia etti. Son dönemde yoğun programları dolayısıyla görüşemeyen ve birbirlerinden kopan çiftin en son Şubat ayında birlikte görüldüğü aktarıldı. 145 milyon sterlin (188 milyon dolar) serveti olduğu tahmin edilen şarkıcının en az 10 milyon dolar ödeyeceği iddiaları İngiliz basınında yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2019, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER