Açıkhava'da Deniz Seki ve Rafet El Roman buluşması

Aşk şarkılarının usta isimleri Deniz Seki ve Rafet El Roman, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda aynı sahneyi paylaştı.

Açıkhava'da Deniz Seki ve Rafet El Roman buluşması

Bir TV programında bir araya gelmelerinin ardından ilk kez aynı sahneyi paylaşan Deniz Seki ve Rafet El Roman, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nu dolduran hayranlarını şarkılarıyla mest etti. Ünlü ikili, sevilen şarkılarını hem solo hem düet olarak seslendirerek sevenlerine romantik anlar yaşattı.

SEVGİLİSİNİN ANNESİ DE DİNLEDİ

Konser öncesi "Neohaber" muhabiri Engin Aktaş'ın sorularını yanıtlayan Seki ve El Roman, konser için oldukça heyecanlı olduklarını dile getirdi. Seki, dinlemeye gelenler arasında kendi annesinin yanı sıra yeni sevgilisi iş insanı İrfan Özçelik'in annesinin de bulunduğunu söyledi. Konseri ayrıca El Roman'ın Tuğba Altıntop'tan olan kızı Su El Roman da dinledi.

Deniz Seki sahneye ilk olarak drape detaylı fuşya bir elbise ile çıkarken konserin ikinci bölümünde siyah ve taşlı bir elbise tercih etti. Rafet El Roman ise önce smokin daha sonra spor bir takımla sevenlerini karşıladı.

İkili, Rafet El Roman'ın "Kalbine Sürgün" şarkısıyla başladıkları konserde 6 bin kişiye seslendi. "Şarkıların günahı yok" şarkısını söylemeden önce "Giden gitmişse bitmiştir" ifadelerini kullanan Deniz Seki, merak uyandırdı.

Konser sonunda bir düet daha yapan Seki  ve El Roman Harbiye Açıkhava’yı dolduran sevenleri tarafından dakikalarca ayakta alkışladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER