Stranger Things'in 4. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Netflix'in en çok izlenen dizisi Stranger Things'in dördüncü sezon tanıtım videosu, "Artık Hawkins'te değiliz" notuyla yayınlandı. Üçüncü sezonu 4 Temmuz 2019'da yayınlanan dizinin dördüncü sezonu da bu fragmanla resmiyet kazandı. Peki Stranger Things'in yeni sezonu ne zaman yayınlanacak? Stranger Things'in tanıtımlarında, geçmiş sezonlarda olduğu gibi Sadettin Teksoy yer alacak mı?

Stranger Things'in 4. sezonu ne zaman yayınlanacak?

ABD'li online dizi-film platformu Netflix'in en çok izlenen fantastik türündeki dizisi Stranger Things'in dördüncü sezonunun onaylandığı ve dizinin yaratıcıları Duffer Kardeşlerle özel bir anlaşma imzalandığı bildirildi.

Duffer Kardeşler Netflix ile el sıkıştı

Netflix'ten yapılan açıklamaya göre Duffer Kardeşler, Netflix için önümüzdeki yıllarda çekilecek birçok dizi ve filmin yapımını üstlenecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Netflix'in Baş İçerik Sorumlusu Ted Sarandos, Duffer Kardeşler'in, Stranger Things ile dünyanın dört bir yanından izleyicileri büyülediğini belirterek, "İlişkilerimizi güçlendirerek, hayal güçlerini ortaya koyacakları yeni dizi ve filmleri üyelerimizin beğenisine sunacağımız için son derece heyecanlıyız. Duffer Kardeşler’in 'The Upside Down' dünyasının dışına çıktıklarında neler yapabileceklerini görmek için sabırsızlanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Stranger Things'in 4. sezonundan yeni fragman yayınlandı

Netflix'in resmi sosyal medya hesaplarından da "Artık Hawkins'te değiliz" notuyla bir video yayınlandı.

Duffer Kardeşler ise Netflix ile olan ilişkilerinin devam edecek olmasından heyecan duyduklarını kaydederek şu değerlendirmelerde bulundu;

"Ted Sarandos, Cindy Holland, Brian Wright ve Matt Thunell bize ve dizimize bir şans verdi ve bu şans hayatımızı sonsuza dek değiştirdi. Tüm Netflix ekibi ilk toplantımızdan Stranger Things 3'ün lansmanına kadar her adımda bize destek oldu ve yaratıcı süreçlerde bize hayalimizdeki özgürlüğü tanıdı. Birlikte daha fazla hikaye anlatmak için sabırsızlanıyoruz. Elbette, ilk önce Hawkins'e dönüş yolculuğuyla başlayacağız."

Stranger Things'in 4. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Netflix, Stranger Things için mevsimlere dayanan bir yayın takvimi seçiyor. Hikâye hangi sezonda geçiyorsa, yayın tarihleri de ona göre düzenleniyor. Stranger Things 1. sezon Temmuz 2016’da, 2. sezon Ekim 2017’de, 3. sezon Temmuz 2019’da yayınlandı.

Stranger Things 4. sezonu kış aylarının başında geçecek. Buna göre yeni sezonunun ekim ya da kasım aylarında yayınlanma ihtimali var. Dizinin henüz senaryo aşamasında olmasından dolayı, tüm prodüksiyon süreci de göz önünde bulundurulduğunda 2020'den önce yayınlanması zor görünüyor. 

Stranger Things 4. sezon tanıtımlarında Sadettin Teksoy olacak mı?

Netflix Türkiye'nin, ünlü gazeteci ve televizyoncu Sadettin Teksoy ile yaptığı Stranger Things tanıtımları büyük ilgi görmüştü. Stranger Things dördüncü sezon tanıtımlarında da 67 yaşındaki gazetecinin yer alıp almayacağı şimdiden merak konusu oldu.

İşte Sadettin Teksoy'un yer aldığı geçmiş sezon fragmanları:

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2019, 00:45

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER