Seksenler dizisi Ekim'de yeniden başlıyor

Seksenler yeniden başlıyor mu? Birol Güven'in yapımcılığını üstlendiği Seksenler, bu sezon tekrar izleyiciyle buluşacak. Seksenler ne zaman başlayacak?

Seksenler dizisi Ekim'de yeniden başlıyor

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte "Seksenler yeniden başlayacak mı?" sorusu gündeme geldi. 3 yıl önce son bulan Seksenler dizisinin çekimlerine yeniden başlanıyor. Ekim ayı itibariyle yeni bölümlerle başlanacak olan dizide, hikaye son bölümün devamı olarak sürdürülecek. TRT 1 ekranlarında 6 yıl boyunca izleyiciyle buluşan dizi, 3 yıl önceki kadroyla yeniden ekrana gelecek. 

SEKSENLER YENİDEN BAŞLAYACAK MI?

Dizinin yapımcısı Birol Güven, yaptığı hiçbir dizide Seksenler'de aldığı geri dönüşü alamadığını dile getirdi. Seyircinin yıllardır dizinin geri gelmesini istediğini belirten Güven, TRT yönetiminin de diziyi tekrar yapmaya karar verdiğini ve serüvene devam ettiklerini anlattı. Birol Güven, dizi oyuncularının İstanbul'da toplandığını sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoyla duyurmuştu.

SEKSENLER KAÇ BÖLÜM?

6 sezon devam eden dizi, toplam 228 bölüme ulaşarak final yapmıştı. Ancak dizi kaldığı yerden devam edecek. Dizinin kaç bölüm daha süreceğine dair henüz bir bilgi yok. 

SEKSENLER YENİ KADRO

Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Yasemin Çonka, İlker Ayrık, Begüm Öner, Ceyhun Fersoy, Ayşe Tolga, Onur Dilber gibi isimlerin yeniden yer alacağı kadroda, yeni ve sürpriz oyuncuların da olacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER