Fox TV'nin yeni dizisi Mucize Doktor'un konusu nedir?

Eylül ayının gelmesiyle yeni diziler de ekranda yer bulmaya başladı. Savant sendromlu deha bir doktorun hikayesinin anlatıldığı Mucize Doktor dizisi de, diziseverlerin beğenisine sunuldu. Mucize Doktor dizisinin konusu nedir? Mucize Doktor hangi kanalda? Mucize Doktor oyuncuları kimler? Detaylar haberimizde...

Fox TV'nin yeni dizisi Mucize Doktor'un konusu nedir?

Savant sendromu hastalığına yakalanan doktorun yaşam öyküsünün konu edileceği Mucize Doktor, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Mucize Doktor ne zaman yayınlanıyor? Mucize Doktor konusu nedir? Mucize Doktor oyuncuları kimler? Mucize Doktor hangi kanalda yayınlanıyor?

Mucize Doktor hangi kanalda?

Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Mucize Doktor, Güney Kore'de yayınlanan Good Doctor isimli diziden uyarlandı.

Mucize Doktor ne zaman yayınlanacak?

Mucize Doktor 12 Eylül Perşembe yayınlanmaya başladı. Saat 20.00'de ekrana gelen dizi, iddialı konusuyla dikkati çekiyor.

Mucize Doktor konusu nedir?

Yayın hayatına başlayan Mucize Doktor, savant sendromu hastalığını taşıyan Ali karakterinin başından geçen çeşitli olaylar konu olarak işlenecek. Ali'nin tıp fakültesinden birincilik derecesiyle mezun olmasını ve asistan cerrah unvanıyla kariyer hayatına atılmasını çarpıcı bir şekilde gözler önüne serecek.

Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul'da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali, otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali, çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

Çekimleri Hayat Hastanesi'nde gerçekleştirilen Mucize Doktor, şimdiden fragmanlarıyla seyircinin ilgi odağı haline gelmeyi başardı.

Mucize Doktor Kore dizisi mi?

Güney Kore'de yayınlanan Good Doctor isimli diziden uyarlanan Mucize Doktor dizisinin yönetmenliğini, Yusuf Pirhasan üstlenirken, olay örgüsünü de Onur Koralp ve Pınar Bulut uyarlayacak.

Yapımcılığında Faruk Bayhan'ın yer aldığı MF Yapım imzasıyla her perşembe günü sürprizlerle dolu bölümleriyle izleyici kitlesini ağırlayacak.

Mucize Doktor oyuncu kadrosunda kimler var?

Güney Kore'de ilk defa 2013 tarihinde Good Doctor adıyla yayınlanmaya başlayan ve ilerleyen yıllarda da ABD ve Japonya versiyonu olarak da yayınlanan Mucize Doktor'un oyuncu kadrosunda; Taner Ölmez (Ali), Onur Tuna (Ferman), Sinem Ünsal (Nazlı), Reha Özcan (Ali) yer almaktadır.

Mucize Doktor fragmanı izle

Mucize Doktor 1. bölümde neler olacak?

Fox TV'de yayınlanacak Mucize Doktor'un 1. bölümde; Savant sendromlu deha Ali Vefa'nın en büyük hayali doktor olmaktır. Engeline ve karşılaştığı bütün önyargılara rağmen tıp fakültesini bitirmiş, stajını tamamlamış ve geriye sadece ihtisas yapmak kalmıştır. Yaşadığı taşra şehrinden ayrılır ve manevi babası Adil Erinç'in başhekimi olduğu İstanbul Berhayat Hastanesi’nde Cerrahi Bölüm Asistanı olarak işe başlamak üzere yola çıkar.

Havaalanında meydana gelen bir kaza Ali'yi hayatının en önemli toplantısına geç bırakır. Aynı sıralarda hastane yönetim kurulu toplanmış, Ali’nin işe alınıp alınmayacağını tartışmaktadır. Adil hariç kimse otizmli birinin doktor olabileceğine inanmaz. Ve Ali, saatlerce geç kalarak, korka korka, kendisine acımayla, inançsızlıkla bakan yönetim kurulunun karşısına çıkar… Önyargılar kırılabilir mi? Hayaller gerçek olabilir mi?

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 02:20

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER