Charlize Theron'dan Hızlı ve Öfkeli 9 için radikal imaj değişikliği

Hızlı ve Öfkeli 8 filminde Charlize Theron'un canlandırdığı Cipher karakterinin, yeni filmdeki görünümü ortaya çıktı. Charlize Theron'un kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı görsellerde Theron'un, saçlarını kısacık kestirdiği görülüyor.

Charlize Theron'dan Hızlı ve Öfkeli 9 için radikal imaj değişikliği

Charlize Theron, Hızlı ve Öfkeli'nin yeni filminde bir kez daha ortaya çıkacak olan Cipher'ın yeni görünümünü filmin hayranlarıyla paylaştı.

UZUN SAÇLARINI KISACIK KESTİRDİ

İlk olarak Hızlı ve Öfkeli 8 filminde tanıdığımız siber terörist Cipher'ın dönüşü, serinin yıldızı Vin Diesel tarafından onaylanmıştı. Hızlı ve Öfkeli 8 filminde uzun ve sarı saçlara sahip olan Charlize Theron, yeni filmi için ciddi değişikliğe gitti.

Saç konusunda ciddi bir değişikliğe giden Cipher, saçlarını kestirerek tamamen eski görünüşünden farklı bir şekle bürünmüş.

Hızlı ve Öfkeli 8 filminde Athena'da serbest olarak bildirilen Cipher'ın ekibimizi bu filmde nasıl bulacağı şu an için bilinmiyor. Filmde Dominic Toretto'yu oynayan Vin Diesel, film için son derece stresli bir sahnenin çekimini bitirdikten sonra bir kesiti kendi Instagram hesabından paylaşmıştı.

Fast 9 Week 10! Blessed, grateful and inspired... #Fast92020 #Fatherhood

Vin Diesel (@vindiesel)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: "Bu Hızlı ve Öfkeli 9. Onuncu haftanın sonundayız ve eşi benzeri olmayan bir deneyim yaşıyorum. Bu, gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyecek."

Charlize Theron, Hızlı ve Öfkeli 9'da oynamasının yanı sıra yakında çıkacak Bombshell isimli filmde de yer alacak. Margot Robbie ve Nicole Kidman'ın da yer aldığı film, Fox News'ta yer alan kadın çalışanların içerisinde bulunduğu cinsel taciz skandalını ele alacak.

HIZLI VE ÖFKELİ 9 NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Aksiyonun tavan yaptığı Hızlı ve Öfekli serisinin dokuzuncu filmi, 22 Mayıs 2020'de vizyona girecek. Filmde; Vin Diesel, Lucas Black, Tyrese Gibson, Charlize Theron, Helen Mirren, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Ludacris, Nathalie Emmanuel, John Cena, Finn Cole, Anna Sawai, Michael Rooker, Vinnie Bennett rol alacak.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2019, 01:16

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER