Bülent Ersoy ve Selami Şahin İstanbullular'ı mest etti!

Harbiye Açık Hava Sahnesi bu akşam Türk sanat müziğinin önemli isimlerinden Selami Şahin ve Bülent Ersoy'u ağırladı. Türk müziğinin efsane ikilisi, İstanbullular'a unutulmaz bir gece yaşattı.

Bülent Ersoy ve Selami Şahin İstanbullular'ı mest etti!

45 yıllık dostlukları olan Bülent Ersoy ile Selami Şahin, Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde gerçekleşen konserde aynı sahneyi paylaştılar.

Bugüne kadar çeşitli gazino programlarında birlikte sahne alan ünlü isimler bu kez Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde biraraya geldi. İstanbullular'a müzik ziyafeti çeken ikili ayakta alkışlandı.

RÖPORTAJ VERMEDİLER

Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde düzenlenen önceki konserlerde ünlü isimler, sahneye çıkmadan önce basın mensuplarıyla sohbet ederdi. Her nedense Bülent Ersoy ile Selami Şahin, röportaj yapmayarak konsere başladı.

HARBİYE'DE UNUTULMAZ BİR GECE

Konsere ünlü besteci Selami Şahin'in şarkılarıyla başlandı. İkinci bölümde ise Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy, Semih Doğruer imzalı kuğulara benzeyen beyaz kıyafetiyle sahneye çıktı.

Diva, söylediği şarkılarla Harbiye Açık Hava Sahnesi'ni salladı. Konser sonunda ünlü ikili düet yaparak İstanbulllar'a unutulmaz bir gece yaşattı.

Ünlü söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan da, Harbiye Açık Hava Sahnesi'ndeki bu keyifli konseri izleyenler arasındaydı.

DİVA'NIN DİKKAT ÇEKEN KOSTÜMLERİ

Diva, konserinde giydiği kostümlerle ses getirdi. Bir süre sonra kostümünü değiştirmek için giden Diva'nın ikinci kostümü, yoğun göğüs dekoltesiyle dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 00:03

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER