Anadolu Ateşi Harbiye'de esti geçti

Anadolu medeniyetlerinin buluşmasını sahneye taşıyan Anadolu Ateşi, Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde sevenlerine görsel şölen yaşattı.

Anadolu Ateşi Harbiye'de esti geçti

İstanbul'da sıcak geçen yaz aylarında İstanbullular için artık klasik haline gelen Harbiye Açık Hava Sahnesi etkinlikleri, bu yıl da bir çok ünlü ismi ve grubu ağırlamaya devam ediyor.

180 DANSÇIDAN MUHTEŞEM PERFORMANS

Yüksek performanslı sahne gösterileriyle büyük takdir ve sempati toplayan Anadolu Ateşi, bu akşam da İstanbul'da esti geçti. Bu güne kadar 97'den fazla ülkede 40 milyonu aşan sanatsever tarafından izlenilen Anadolu Ateşi, Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde 100 çocuk ve 80 yetişkin dansçı ile harika bir performans sergiledi.

5 BİN KİŞİ PÜR DİKKAT İZLEDİ

Anadolu'nun kadim kültürlerinin dans figürlerinden Kafkaslar'a, Nemrut'ta Balkanlar'a kadar bulunduğumuz coğrafyayı tiyatral bir şekilde sahnelenen gösteriyi yaklaşık 5 bin kişi heyecanla izledi. İzleyicilerin büyük beğenisini toplayan performansta dansçılar, 13 farklı kostüm değiştirdi.

ANADOLU ATEŞİ'NDEN KILIÇ ŞOV

2001'den beri genel sanat yönetmenliğini Mustafa Erdoğan'ın üstlendiği ünlü dans topluluğu, doğudan batıya yer verdiği çeşitli halk oyunlarıyla beraber kılıç gösterisiyle de izleyenleri büyüledi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2019, 23:50

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER