Afili Aşk 12. bölüm fragmanı ekrana kilitledi

Afili Aşk 12. bölüm fragmanında, Ayşe ve Kerem'in yatak sahnesi izleyiciyi heyecanlandırdı.

Afili Aşk 12. bölüm fragmanı ekrana kilitledi

Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk'in başrollerde oynadığı Afili Aşk dizisi, dün akşam yayınlanan son bölümüyle 11 bölümü geride bıraktı. Afili Aşk 12. bölüm fragmanı ile izleyici heyecanla Çarşamba gününü beklemeye başladı. 

AFİLİ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI ÇOK KONUŞULDU

Kerem ve Ayşe ikilisi, sosyal medyada en çok sevilen ve çok konuşulan dizi çifti olarak adını duyurdu. Dizideki Kerem-Ayşe sahneleri kadar Afili Aşk yeni bölüm fragman ve ön izlemeleri de takip ediliyor. Yeni bölümlerin görüntüleri ve fotoğrafları sosyal medyada, özellikle dizi fanları arasında hayli konuşuluyor.

AFİLİ AŞK 12. BÖLÜM FRAGMANINDA NE OLDU?

Afili Aşk 12. bölüm fragmanında, ikili arasındaki buzlar tamamen eriyor. Kerem, Ayşe'ye olan hislerini yavaş yavaş kabullenmeye başlıyor. Ayşe de onun yakınlığına kayıtsız kalmıyor. Fragmanın devamında, Kerem'in odasındaki yatağın odadan çıkarılması sebebiyle Kerem ve Ayşe aynı yatakta uyumak zorunda kalıyor.

"NE YAPIYORSUN SEN SAPIK!"

Aralarına yastık koyarak yatağa yatan Kerem ve Ayşe'nin, bu yastıklarla kendilerini rahatlatmaya çalışmalarını iç sesleri sayesinde anlıyoruz. Ancak fragmanın sonunda ekran kararıyor ve Ayşe "Ne yapıyorsun sen sapık!" diye bağırıyor. Bu sahnede ne olduğunu görünmese de bir yakınlaşma beklentisi içinde olan seyirci sahnenin devamından hayli umutlu.

"ÇARŞAMBA'YA IŞINLAYIN BENİ"

Sosyal medyada çok konuşulan bu sahne, izleyicilerin Çarşamba gününü iple çekmesine sebep oldu. Afili Aşk 12. bölüm fragmanı hakkında konuşan Afili Aşk hayranları, "50 saniyelik videoyu 50 defa izledim" "Çarşamba'ya ışınlayın beni" gibi yorumlar yaptı. İzleyiciler, ikilinin sarmaş dolaş uyanmasını umuyor. Afili Aşk 12. bölümü 4 Eylül Çarşamba günü saat 20:00'de ekranlara gelecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER