G.Saray'ın yıldızı Icardi ve F.Bahçe'nin eski kaptanı Ümit Özat'ın atışması sosyal medya gündemine damga vurdu. Icardi'nin 20 gol atması halinde saçını Sarı-Kırmızı'ya boyatacağını söyleyen Ümit Özat için hazırlanan caps, sanal alemde yayıldı. Icardi, o görseli paylaşıp "Sözünü tutacağını umuyorum Ümit. Sarı-Kırmızı saçla seni bekliyoruz" mesajı gönderdi. Özat'ın cevabı daha da ilginç oldu.

Menzil liderinin cenazesi için Adıyaman'a adeta akın ettiler! THY'den dikkat çeken hamle! Menzil liderinin cenazesi için Adıyaman'a adeta akın ettiler! THY'den dikkat çeken hamle!

"Saçımı Sarı-Kırmızı yapacağım"
Ümit Özat, Icardi'nin için "20 gol atsın Allah çarpsın saçımı Sarı-Kırmızıya boyayacağım" ifadelerini kullanmıştı. Arjantinli futbolcu sosyal medyadan Ümit Özat'ı etiketleyip, "Ümit sözünün arkasında bir adam olduğunu ve sözünü tutacağını umuyorum. Bütün taraftarımız ve ben, seni Sarı-Kırmızı saçla görmeyi bekliyoruz" paylaşımı yaptı.

Icardi'nin olay çağrısına Ümit Özat'tan yanıt geldi

"Gelmezsen Messi'yi çağırıyorum"
Ümit Özat'tan Icardi'nin bu mesajına verdiği yanıtla sosyal medyayı salladı. Özat, "Icardi, canım kardeşim günaydın. Yeni kalktım baktım ki Instagram'da beni paylaşmışsın. Öncelikle seni tebrik ediyorum. Şampiyonluğunuzu tebrik ediyorum. Yalnız arkadaşlarına hocana camiana sorabilirsin. 2001-2007 arasındaki Ümit Özat'ın kaptanlığındaki Fenerbahçe'ye denk gelseydin ne bu şampiyonluğu yaşardın ne de gol kralı olurdun. Maalesef benim oynamadığım döneme denk geldin. Büyük futbolcusun ama en büyük değilsin. Seni gece 12'de yayınıma davet ediyorum. Geldin geldin, gelmedin Messi'yi çağırıyorum" sözleriyle Arjantinli'ye geri dönüş yaptı.

Icardi'nin olay çağrısına Ümit Özat'tan yanıt geldi

Editör: Esra Nur Kazancı