Yol ortasında kapısını açan araca motosiklet çarptı

İstanbul'un en yoğun ana arteri olan E-5 yan yolda kontrolsüz bir şekilde yolcu indirmek duran aracın kapısına, emniyet şeridinde giden motosiklet çarptı. Motosikletteki 2 kişi yaralanırken, Avcılar yan yolda yoğun trafik oluştu.

Yol ortasında kapısını açan araca motosiklet çarptı

İstanbul'da E-5 karayolunun Avcılar mevkisinde bir araç sürücüsü, yol ortasında yolcu indirmek için kapıyı açarak emniyet şeridinden gelen motosikletli sürücü ve yolcusunun yaralanmasına neden oldu.

Kontrolsüz sürücü kaza yaptırdı

Kaza, E-5 karayolu Avcılar Gümüşpala mevkisinde meydana geldi. Beylikdüzü istikametine giden 34 ZB 2901 plakalı araç sürücüsü, yol ortasında yolcusunu indirmek istedi.

2 kişi yaralandı

Bu sırada emniyet şeridinden gelen ve üzerinde birisi kadın iki kişinin bulunduğu 34 UF 1930 plakalı motosiklet duramayarak aracın kapısına vurdu. Motosikletteki 2 kişi yaralandı.

Avcılar'da yoğun trafik

Olayı gören diğer motosiklet sürücüleri de yaralıların yadımına koşarak, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralıları hastaneye kaldırdı. Kaza sonrası E-5 karayolu ve yan yolda yoğun trafik oluştu.

İstanbul'da akşam trafiği

İBB Trafik Yoğunluğu verilerine göre İstanbul'da, 18.24 itibariyle trafik yoğunluğu yüzde 54 seviyesinde. Güncel trafik yoğunluğu için İBB Trafik Yoğunluğu haritasına göz atmakta fayda var.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 18:27

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER