Yardımsever şoförün Google isyanı: 'Salak şoför' yazınca ben çıkıyorum

İki kez bulduğu para dolu kayıp çantayı sahiplerini teslim eden şoför, sosyal medyada kendisi hakkında 'salak' yorumları yapılmasına üzüldüğüne belirterek, "Yorumlardan dolayı Google'a 'salak şoför' yazınca ben çıkıyorum. Biz dürüstlük yapıyoruz ama salak şoför olarak arama motorunda çıkmam üzücü" dedi.

Yardımsever şoförün Google isyanı: 'Salak şoför' yazınca ben çıkıyorum

Otobüste bir turistin unuttuğu ve içerisinde 30 bin liralık dövizin bulunduğu cüzdanı sahibine teslim eden şoför Barış Özer, bu sefer de özel güvenlik görevlisinin unuttuğu cüzdanı buldu. Şoför, sosyal medyada kendisi hakkında yapılan 'salak' yorumları sonrası, arama motoru Google'a 'salak şoför' yazılınca kendisinin çıkmasına üzüldüğünü söyledi.

İkinci kez kayıp çantayı sahibine teslim etti

Antalya'da İranlı bir turistin otobüste unuttuğu ve içerisinde 30 bin lirayı aşkın döviz bulunan cüzdanı bulup sahibine teslim eden şoför Barış Özer, bu sefer de özel güvenlik görevlisinin unuttuğu cüzdanı bulup sahibine teslim etti.

Güvenlik görevlisinin kendisine teşekkür ettiğini ifade eden Özer, vatandaşların sadece eşyalarını unutmadığına dikkat çekti:

"Karısını unutan bile oldu"

Karısını unutan bile denk geldi. Yaşlı bir amca karısını unutmuş, kapıya vurarak durmamı istedi. 'Ne oldu amca' deyince, karısını unuttuğunu söyledi. Her türlü olayla karşılaşıyoruz.

"'Salak şoför' yazınca adımın çıkması üzücü"

Sosyal medyada hakkında yapılan yorumlara da tepki gösteren Özer, "Yapılan yorumlardan dolayı Google'a 'salak şoför' yazınca ben çıkıyorum. Biz dürüstlük yapıyoruz ama salak şoför olarak Google gibi bir arama motorunda çıkmamız üzücü. Şimdi yine cüzdan buldum, olumsuz yorum yapmazlar diye düşünüyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2019, 20:18

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER