Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil’in Artı 1 TV tartışmasına Can Ataklı da katıldı

Sözcü yazarları Yılmaz Özdil ile Uğur Dündar arasında krize neden olan Artı 1 TV’nin kuruluşuyla ilgili, gazeteci Can Ataklı’dan çarpıcı bir iddia geldi.

Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil’in Artı 1 TV tartışmasına Can Ataklı da katıldı

Kendisine ait YouTube kanalında konuşan Can Ataklı, Artı 1 TV’nin kuruluşu için CHP’den toplanan 40 milyon TL’nin başka bir CHP’li tarafından buharlaştırıldığını öne sürdü.

UĞUR DÜNDAR VE YILMAZ ÖZDİL'İN ARTI1 TV TARTIŞMASI

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil ile aynı gazetenin yazarı olan Uğur Dündar'ın kavgası gündeme oturmuştu. Kurucuları arasında Dündar'ın da yer aldığı Artı 1 TV'nin, Avusturya'da tutuklanan SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz tarafından finanse edilerek kurdurulduğunu ima eden Özdil, "SBK'nın kafakola aldığı gazetecilerin listesi ABD'de açılan davanın iddianamesinde yazıyor. Kimlere televizyon kanalı kurdurdukları bile orada yazıyor! Dürüst ve güvenilir(!) araştırmacı gazeteciler niye bu mevzudan hiç bahsetmiyor" paylaşımı yapmıştı.

"CENAZEME GELMESİN"

Uğur Dündar ise, "Yazıklar olsun. Sen nasıl ima yollu da olsa çamur atmaya yeltenirsin... Kötü kalpli. Karşıma çıkarsan çok fena olur. Bu benim yediğim bir hançerdir. Yılmaz Özdil benim cenazeme gelmesin" demişti.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2021, 14:53

Ferit Selim Ural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER