Taksim'deki sokak köpeği yine saldırdı

Taksim Meydanı'nda bir sokak köpeği, kendisini sevmek isteyen kadını kolundan ısırdı. İlk müdahalesi sağlık ekipleri tarafından olay yerinde yapılan kadın, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Taksim'deki sokak köpeği yine saldırdı

İstanbul'un en kalabalık merkezlerinden biri olan Taksim Meydanı'nda iki ay önce iki turist kadını ısıran sokak köpeği, yine bir kadını kolundan ısırdı. Yaralanan kadın, ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

İşte olay sonrası anlar:

Köpek tarafından ısırlarak yaralandı

Eylül ayında iki turist, sevmeye çalıştıkları sokak köpeği tarafından ısırılmışlardı. Aynı köpek dün de başka bir kadını ısırarak yaraladı. Sevmek istediği köpek tarafından ısırılan 29 yaşındaki Sibel Akbayrak, kısa süreli korku ve panik yaşandı.

Çevredeki vatandaşlar yardıma koştu

Sibel Akbayrak'ın yardımına çevredeki vatandaşlar yetişti. Köpek çevredekiler tarafından meydandan uzaklaştırılırken, olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan kadın, ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

2 yıl önce de çantayı kapmıştı

Aynı köpek 2017 yılında bir gencin çantasını kapmış, çevredekilerin de yardımıyla uzun uğraşlar sonucu çanta alınabilmişti.

İşte o anlar:

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2019, 03:33

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER