Takılan altını beğenmeyen gelin düğünden kaçtı!

Esenyurt'ta düğünde yaşanan takı krizi, kavgaya dönüştü. Dünürler kavga etti, sinir krizi geçiren gelin arabayı yumrukladı. Altınlarını bırakıp düğünden kaçan gelin kameraya yansıdı.

Esenyurt'ta bir düğünde kız tarafı ile erkek tarafı arasında takı kavgası yaşandı. Takılarını bırakan gelin, babası ile birlikte düğünden çıktı. Kapı önünde dünürler arasında yaşanan kavgada sinir krizi geçiren gelin, arabayı yumrukladı. Gelinin düğünden kaçışı ve kavga anları ise bir vatandaşın cep telefonuna yansıdı.

GELİN ARABAYI YUMRUKLADI

Olay, dün akşam saatlerinde Esenyurt Fatih Mahallesi'nde yaşandı. İddialara göre düğünde takı nedeniyle gelin ve damat tarafı arasında tartışma çıktı. Duruma sinirlenen gelinin babası, kızını da alarak düğünü terk etti. Kapı önünde büyüyen tartışma dünürler arasında kavgaya dönüştü. Yaşanan kavgada sinir krizi geçiren gelin, arabayı yumrukladı. Yarım kalan düğünün ardından babasının arabasına binen gelin, olay yerinden ayrıldı. Yaşananlar çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER