Şişli'de silahlı saldırı: Oğlunun yanında vuruldu

Sokakta oğluyla yürüyen şahsı tabancayla vurarak karnından ve ayaklarından yaralayan saldırgan, silah seslerini duyarak olay yerine gelen polislere teslim oldu. Olayı nnedeni henüz öğrenilemezken, yaralanan şahıs hastaneye kaldırıldı.

Şişli'de silahlı saldırı: Oğlunun yanında vuruldu

İstanbul Şişli'de bir kişi, 8 yaşındaki oğluyla evinden çıktığı sırada henüz belirlenemeyen bir nedenle kurşun yağmuruna tutuldu. Karnından ve ayaklarından vurulan kişi yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, saldırgan polise teslim oldu.

BİR ANDA KURŞUN YAĞDIRDI

Olay, Feriköy Paşa Mahallesi Ortanca Sokak'ta saat 18.00 sıralarında meydana geldi. İsminin Ersin olduğu öğrenilen bir kişi, 8 yaşındaki oğluyla birlikte evinden dışarı çıktığı sırada, yanlarına bir kişi geldi. Adı öğrenilemeyen kişi belinden çıkardığı tabancayla, Ersin adlı kişiye kurşun yağdırdı.

POLİS SİLAH SESLERİNE GELDİ

Bu sırada, 100 metre uzaklıktaki polis merkezinde bulunan polis ekipleri, silah sesini duyarak olay yerine geldi. Saldırgan, olayda kullandığı tabancayla birlikte polise teslim oldu.

Polisin haber vermesinin ardından olay yerine gelen sağlık görevlileri, karnından ve ayaklarından yaralanan yaralanan kişiyi Şişli Hamidiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı.

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER