Sevgilisinin kocasını öldüren katilden şaşırtan açıklama

32 yaşındaki evli adam, karısının 42 yaşındaki sevgilisi tarafından öldürülerek ormanlık alana gömüldü. Cinayetin ortaya çıkmasının ardından tutuklanan katil sevgili, "Rahmetli adam gibi adamdı. Sevgilim beni kadınlığıyla kandırdı" ifadelerini kullandı.

Sevgilisinin kocasını öldüren katilden şaşırtan açıklama

Kocaeli'de yaşayan 32 yaşındaki Hüsnü Güntaç, 5 Kasım 2018'de silahla başından vurularak öldürülmesinin ardından ormanlık alana gömüldü. Cinayetin ardından adamın eşi 32 yaşındaki Sibel Güntaç ile sevgilisi 42 yaşındaki Fahrettin Özcan gözaltına alınarak tutuklandı.

Kan donduran cinayetin davası görüldü

Kocaeli 7. Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan davanın bugünkü duruşmasında tutuklu sanıklar Fahrettin Özcan ve Sibel Güntaç ile avukatlar hazır bulundu.

"Beni pazarlıyordu"

Sibel Güntaç, savunmasında şunları söyledi: Kocam beni başka erkeklere pazarlamak istedi. Her gün "Ölecek miyim?" diye bekliyordum. Olay günü Fahrettin Özcan'ı eve ben çağırdım. Silahı Fahrettin Özcan'a ben verdim. Evet, ben bu hatayı yaptım. O da kocamı vurdu.

"Rahmetli adam gibi adamdı"

Kadının sevgilisi, katil Fahrettin Özcan ise Sibel Güntaç'ın ifadelerini yalanladı. Özcan şunları kaydetti: Rahmetli, karısını başka erkeklere pazarlayacak bir kişi değildi. Adam gibi adamdı. Allah rahmet eylesin. Sibel Güntaç kadınlığını kullanarak beni kandırdı.

Mahkeme ikilinin tutukluluk hallerinin devamına karar vererek duruşmayı erteledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2019, 17:40

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER