Sedat Peker gazeteci Fatih Tezcan ile ilgili sırrını açıkladı

"Çok üzüleceğiniz haberler alacaksınız. Daha bir şey bilmiyorsunuz, Sedat Peker hiçbir şey konuşmadı. Ben niye kaçtım sanıyorsunuz?" yazarak gündeme bomba gibi düşen gazeteci Fatih Tezcan ne biliyor? Sedat Peker, Fatih Tezcan'la ilgili konuştu.

Sedat Peker gazeteci Fatih Tezcan ile ilgili sırrını açıkladı

Kamuoyunda yaptığı sivri açıklamalarıyla bazı zamanlarda tepkileri üzerine çeken gazeteci Fatih Tezcan'ın Youtube kanalında yaptığı Sedat Peker çıkışı gündeme bomba gibi düştü.,

Fatih Tezcan yaptığı bir yayında yayınladığı videolarda yer verdiği iddialar ile Türkiye’nin gündemine suç örgütü lideri Sedat Peker hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Sedat Peker daha hiçbir şey konuşmadı” diyen Tezcan, yayında, “Devletin içerisinde birileri Fatih Tezcan’ı ortadan kaldıracağız diye karar almışlar” ifadelerini kullandı.

Tezcan şunları söyledi:

“Veyis Ateş, SBK ile görüşmüş de para istemiş. Ya siz deli misiniz? Buzdağının görünen kısmı konuşuluyor. Bildiğim bir şey var rakamlar çok komik. 10 milyon falan ben niye kaçtım sanıyorsunuz? Yukarıda boran koptuğunu gördüm, dedim ki tam siper yat. Çünkü bu kadar lağım bir gün patlarsa… Siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz. Sedat Peker konuşuyor ya hiçbir şey konuşmadı. Bugün ayın 22’si bunu tutun. Fatih Tezcan demişti diyeceksiniz. Ben hiçbir şey patlatmam.”

SEDAT PEKER: FATİH TEZCAN'A KIZGINIM

Fatih Tezcan'ın yaptığı açıklamalar sonrası Twitter'dan yeni paylaşımlar yapan Sedat Peker, gazeteci Fatih Tezcan'a kızgın olduğunu açıkladı. Peker, 

açıklamalarında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2021, 12:27

Mehmet Aksel


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER