Sedat Peker çıldırdı: 'Delikli sünger koymuşlar'

Sedat Peker, sosyal medya hesabından takas ile Türkiye'ye getirileceği iddialarına tepki gösterdi.

Sedat Peker çıldırdı: 'Delikli sünger koymuşlar'

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

''Bazı haber sitelerinde şu şekilde haberler yapıyorlar, daha önce yakalanan iki tane Birleşik Arap Emirlikleri istihbaratçısına karşılık Sedat Peker her an alınıp Türkiye’ye getirilebilir diye'' diye yazan Peker, bu iddialara sert tepki gösterdi. 

İnterpol aramasının olmadığını belirten Peker, Türkiye'ye yollanmasının uluslarası suç olacağını da yazdı. 

Peker'in paylaşımları şöyle: 

''1.Bazı haber sitelerinde şu şekilde haberler yapıyorlar, daha önce yakalanan iki tane Birleşik Arap Emirlikleri istihbaratçısına karşılık Sedat Peker her an alınıp Türkiye’ye getirilebilir diye.

2-Siz doğduğunuzda beyin bölgeniz boş kalmasın diye doktorlar oraya delikli gri sünger koymuşlar. Aklınızca benim psikolojime zarar vermeye çalışıyorsunuz. Siz galiba unuttunuz, ben sizi önce deli edip sonra tedavi edecek doktorunuzum.

3-İnternette geriye dönüp araştırma yaparsanız yakalandı dediğiniz, iki Birleşik Arap Emirlikleri istihbaratçısı dediğiniz kişilerin biri cezaevindeyken kendini öldürdü haberini görürsünüz (ancak herkes öldürüldüğünü biliyor).

4-Oğlum, fındık kadar beyninizle beni ruh dünyamda kaosa sürükleyemezsiniz. Ayrıca benim Interpol aranmam dahi yok. Uluslararası hukuka göre beni kimse Türkiye’ye yollayamaz. Eğer yollanırsam bu uluslararası suç olur.''

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2021, 23:10

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER