Otobüsüne tutunan patenli çocuğu yere yatırıp yumrukladı

Belediye otobüsü şoförü, araca tutunduğu gerekçesiyle bir çocuğu dövdü. Olay anı, bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Otobüsüne tutunan patenli çocuğu yere yatırıp yumrukladı

Antalya Kepez'de Mehmet Akif Caddesi üzerinde ilerleyen bir belediye otobüsüne, yaşları 10 ile 12 arasındaki 3 patenli çocuk tutunarak ilerlemeye başladı. Çocukların otobüse tutunduğunu gören şoför ise kenarda beklemeye başladı. Çocukların sağdan geldiğini gören şoför hızla aracından inerek çocukların üzerine yürüdü.

Yere yatırıp yumrukladı

Şoför, çocuklardan birini bir tokatla yere düşürüp tartaklamaya başladı. Çocuğu sağ kolundan havaya kaldıran şoför, daha sonra yere yatırıp yeniden yumruk attı. Çevredeki esnafın tepkisi üzerine şoför, çocuğu eliyle kaldırıp savurdu.

Esnaftan sert tepki

Saldırgan şoför, araya girmeye çalışan çevredeki esnafa da hakaret etti. Hakaretlerin devam etmesi üzerine şoföre esnafın tepkisi de sert oldu. Şoför, daha sonra araya girenlerin ayırmasıyla olay yerinden otobüsüyle uzaklaştı.

Saldırı anı kameraya takıldı

Tüm bu yaşananlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde otobüsün beklemeye başlaması, çocukların gelmesi ve şoförün çocuklardan birine saldırdığı anlar görülüyor. Çocuğun yere yatıran şoförün yumruk atması ve çevre esnafın da araya girmesi anbean görüntülere yansıdı.

İşte o anlar:

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2019, 03:17

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER