Otel havuzunda ölen kızın ailesinden 'kamera' iddiası

Alanya'daki bir otelin havuzunda kolunu pompa borusuna kaptırarak hayatını kaybeden kızın ailesi, otel yetkililerinin kamera kayıtlarını sildiğini iddia etti. Otel çalışanları, o gün yaşananları anlattı.

Otel havuzunda ölen kızın ailesinden 'kamera' iddiası

19 yaşındaki Rus genç kızın havuzda yüzerken komaya girdiği Alanya'daki su parkının çalışanları, talihsiz olayı anlattı.

Rus Izvestiya gazetesinin aktardığına göre, su parkı çalışanlarından biri, "Kurtarıcılarımız, havuzda yüzen 19 yaşındaki Rus genç kızın sorun yaşadığını fark etti. Derhal ilk yardım sağladı ve ambulans çağırdı" dedi.

"VİDEO KAYITLARINI SİLDİLER"

Genç kızın 8 gün boyunca doktorların gözetimi altında kaldıktan sonra Moskova'ya nakledildiği kaydedildi. Su parkı yetkilileri, olayla ilgili video kayıtlarının olmadığını açıkladı.

Izvestiya'nın haberine göre, genç kızın ailesi, sosyal medyadaki paylaşımlarında, su parkı çalışanlarının tüm video kayıtlarını sildiğini iddia etti.

12 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNU HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Daha önce St. Petersburg'dan ailesiyle Türkiye'ye tatil için gelen 12 yaşındaki bir kız çocuğu, Bodrum'da kaldığı otelin havuzunda yüzerken kolunu pompa borusuna kaptırmış ve boğulma tehlikesi geçirmişti. Komaya giren çocuk, kaldırıldığı hastanede doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybetmişti.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2019, 22:28

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER