Kumarhanede görüntülenen AK Partili Öztürk: Kahve içiyordum

Gürcistan'da kumar oynarken görüntüleri ortaya çıkan AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Nihat Öztürk, "Kumar oynamıyordum, kahve içiyordum" dedi.

Kumarhanede görüntülenen AK Partili Öztürk: Kahve içiyordum

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve eski Muğla milletvekili Nihat Öztürk'ün komşu ülke Gürcistan'daki bir kumarhanede çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Sosyal medyada çok konuşulan görüntülere ilişkin "Bu klasik bir FETÖ taktiğidir" diyen Öztürk, yaptığı son açıklamada ise "Kumar oynamıyordum, kahve içiyordum" dedi.

"Arkadaşlarımı çağırmak için kumarhaneye girdim"

Söz konusu görüntülerde kumarhanede bir makinenin önünde oturduğu görülen Öztürk sorulara, "10 kişilik bir arkadaş grubuyla Karadeniz gezisi yapmıştık. Oradan da Batum'a geçmiştik. Ben dışarıdaydım, otele geldim, odama çıktım, arkadaşlarıma baktım, gazinoya gitmişler. Bunun üzerine onları çağırmak için yanlarına gittim. Üzerimde palto ve atkı var. Oraya sadece onları çağırmak için gittim, zaten kumar oynamadığım da görüntülerde var. O sırada da kahve içtim. Kumar oynamıyordum. Biri video çekip yayınlamış, ahlaki değil" yanıtını verdi.

İşte o anlar:

"AK Parti'yi yıpratmak isteyen FETÖ'cü zihniyet"

Batum'daki görüntüleriyle ilgili OdaTV'den Murat Sökdü'ye konuşan AK Partili Nihat Öztürk, şunları söylemişti: Bu parti içi muhalefetin bana hazırladığı bir kumpastır. Bu klasik bir FETÖ taktiğidir. Geçen yıl gerçekleşen bu olayın videosu bizleri ve partimizi yıpratmak için genel merkeze de gönderilmişti. AK Parti'yi yıpratmak isteyen FETÖ'cü zihniyet bir kez daha hortlamıştır. İnsanların yatak odalarına kadar girerek görüntülerini çekip servis eden zihniyet bu gün Batum'da ortaya çıkmıştır.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2019, 20:21

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER