Koronayı böyle hafife aldılar

İstanbul Taksim ve İstiklal caddesi pes dedirten görüntülere sahne oldu... Kalabalık bir grup maske ve mesafeyi hiçe sayarak dans edip halay çektiler.

Tüm dünyada koronavirüs önlemleri devam ederken İstanbul Taksim caddesinde meydana gelen görüntüler pes dedirtti. Bir müzik grubuna eşlik eden vatandaşların maske ve sosyal mesafe kurallarını hiçe sayarak dans edip halay çekmesi dehşete düşürdü.
Tam kapanmanın ardından gerçekleştirilen kabine toplantısı sonrası kademeli normalleşme kapsamında yeni kararlar alınmıştı. Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'nde dün akşam saatlerinde kısıtlamaya dakikalar kala 'iğne atsan yere düşmez' dedirten türden kalabalık oluştu.

İSTİKLAL

MESAFE UNUTULDU
Yoğun kalabalığın yanı sıra İstiklal Caddesi'nde müzik çalarak şarkı söyleyen bir grubun etrafında toplanan vatandaşlar, sosyal mesafeyi unuttu. Kalabalık içerisinde dans ederek halay çeken bir grup, bu kadarına da pes dedirtti. Kimi vatandaşların maske takmadığı görülürken caddede bulunan zabıta ekipleri vatandaşlara sürekli pandemi kuralları hakkında uyarılarda bulundu.

İSTİKLAL 2

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 10:15

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER