Kıskanç koca, karısının müşterisini öldürdü

Karısının işlettiği güzellik merkezine gelen erkek müşteriyi, kıskandığı için pompalı tüfekle öldüren adam kayıplara karıştı.

Kıskanç koca, karısının müşterisini öldürdü

İzmir'in Bornova ilçesinde bir güzellik merkezinde kıskançlık krizi iddiasıyla gerçekleşen pompalı tüfekli saldırıda, bir kişi hayatını kaybetti.

Kadının kocası, kıskançlık krizine girdi

Hasan Y., Erzene Mahallesi 114. Sokak'ta bulunan eşi S.Y.'ye ait olan güzellik merkezine sürekli gelip bakım yaptıran Mehmet Özkan'ın bir daha merkeze gelmemesini isteyerek eşiyle tartıştı. Mehmet Özkan'ın, eşinin iş yerine bir kez daha geldiğini öğrenen Hasan Y. kıskançlık krizine girdi.

Erkek müşteriyi pompalı tüfekle vurdu

Eşine ait iş yerine gelen Hasan Y. burada Mehmet Özkan'ı pompalı tüfekle vurarak olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı. Vücuduna saçmalar isabet eden Mehmet Özkan ağır yaralandı.

Olay yerinde yaşamını yitirdi

Silah seslerini duyan çevre sakinleri durumu polis ve 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri silahlı saldırı sonrası ağır yaralanan Mehmet Özkan'ın olay yerinde hayatını kaybettiğini bildirdi.

Katil zanlısı otomobille kaçtı

Öte yandan olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Olay Yeri İnceleme Ekibi, silahlı saldırının gerçekleştiği iş yerinde incelemeler yaptı. Yapılan çalışmalar neticesinde polis ekipleri Hasan Y.'nin cinayeti gerçekleştirdikten sonra bir otomobille kaçtığını tespit etti.

Polis soruşturması sürüyor

Ekipler Hasan Y.'yi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. Mehmet Özkan'ın cenazesi savcının incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER