Kavgalı olduğu şahsı vururken başkalarını da vurdu

Kavgalı olduğu şahsı pompalı tüfekle vurmak isteyen silahlı saldırgan, kazayla başkalarını da vurdu. Saldırgan kaçarken, hastaneye kaldırılan yaralıların tedavisi ise sürüyor.

Kavgalı olduğu şahsı vururken başkalarını da vurdu

İstanbul Maltepe'de pompalı tüfekli saldırgan, husumetli olduğu şahsı hedef alarak aracın içerisinden art arda tetiğe bastı. Tüfekten çıkan saçmalar şahsın hedefindeki kişi ile o sırada markette bulunan 2 kişiyi de yaraladı.

Sokak ortasında vurdu

Olay, Maltepe Fındıklı Mahallesi Erdem Sokak üzerinde saat 15.00 sıralarında meydana geldi. Otomobil ile sokağa gelen şahıs, iddiaya göre aralarında husumet bulunan kişiyi sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu.

Alışveriş yapanlar da yaralandı

Saldırgan şahsın hedefindeki kişi, saçmaların vücuduna isabet etmesi sonucu yaralandı. O sırada sokak üzerindeki bir markette bulunan 2 kişi de saçmaların isabet etmesi sonucu yaralandı.

Silahlı saldırgan kaçtı

Aracın içerisinden art arda tetiğe basarak dehşet saçan şahıs, olay yerinden kaçtı. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis kaçan saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 16:15

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER