Kadir Şeker'in kurtardığı kadın uyuşturucuyla yakalanan sevgilisiyle evlendi

Kadir Şeker'in sokak ortasında sevgili dayağı yemekten kurtardığı Ayşe Dırla, beraber cezaevine girdiği sevgilisi Murat Hanlı ile evlendi.

Kadir Şeker'in kurtardığı kadın uyuşturucuyla yakalanan sevgilisiyle evlendi

Konya'da Ayşe Dırla'yı, sevgilisi Özgür Duran'ın dövdüğünü fark edince müdahale eden Kadir Şeker, yaşanan arbede sırasında Duran'ı bıçaklamıştı... Olay yerinde Duran'ın hayatını kaybetmesi nedeniyle Kadir Şeker, 12,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

BERABER GİRDİKLERİ CEZAEVİNDE EVLENDİLER

Kadir Şeker'in, sevgilisi Özgür Duran'ın elinden kurtardığı Ayşe Dırla ise 29 Kasım'da merkez Karatay ilçesi Tatlıcak Mahallesi’nde polisin düzenlediği operasyonda, Murat Hanlı ile birlikte otomobilde, bebe bisküvisi içine gizlenen 900 gram eroinle yakalandı. Gözaltına alınan Dırla ile Hanlı, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Cumhuriyet savcılığı tarafından 2 şüpheli hakkında ‘uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama’ suçundan 15 yıldan 30 yıla kadar hapis cezası talep edilen iddianame, 8'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde kabul edildi. Ayşe Dırla'nın birlikte tutuklandığı Murat Hanlı ile cezaevinde evlendiği ortaya çıktı. Mahkeme kayıtlarında da Ayşe Dırla'nın soyadının 'Hanlı' olarak değiştirildiği, çiftin yargılanmasının devam ettiği öğrenildi. 

AYŞE DIRLA

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2021, 19:05

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER