Kadınlara kimyasal maddeyle saldıran sapık aranıyor

Edirne'de minibüsteki yolculara ve kaldırımda yürüyen kadınlara henüz belirlenemeyen ve kimyasal madde olduğu tahmin edilen edilen sıvı maddeyle saldıran sapık, polis alarma geçirdi.

Kadınlara kimyasal maddeyle saldıran sapık aranıyor

Okulu için Edirne'ye taşınan 19 yaşındaki A.Y.Ö., annesiyle birlikte kaldırımda yürürken henüz kimliği tespit edilemeyen bir erkek şahıs tarafından belirlenemeyen bir sıvıyla saldırıya uğradı. Saldırgan şahıs hızlıca olay yerinden uzaklaşırken, yüzünde yanıklar oluşan genç kız ambulansla Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Bu kez de minibüsteki kadına saldırdı

Polis ekiplerini alarma geçiren şüpheli, bu kez de bir minibüste yolcuların araçtan ineceği esnada yanında bulunan sıvıyı yolcuların üzerine attı. Sıvının isabet ettiği G.Y. isimli kadının yüzünde de kızarıklık oluştu. Şüpheli şahıs minibüsten inerek kaçtı. Yaralanan kadın ise olay yerine yakın polis ekipleri tarafından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne getirildi.

Sıvının taşındığı pet şişe bulundu

Bölgede bulunan tüm güvenlik kameralarını incelemeye alan polis ekipleri, olayın yaşandığı bölgede poşete sarılıp yol kenarına atılmış şüpheli bir şişe buldu. Olay yeri inceleme ekipleri tarafından şişeye el konulurken, yaşanan olaylarla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Saldırı anı güvenlik kamerasında

Yaşanan dehşet anları güvenlik kameralarına da saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, anne ve kızın kaldırımda yürüdüğü görülüyor. Bu sırada erkek bir şahsın anne ve kızın yanına gelip elinde bulunan maddeyi kızın yüzüne attığı ve etrafta panik ve telaş anları güvenlik kamerasına yansıyor.

İşte o anlar:

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 03:39

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ebru Özer
Ebru Özer - 1 yıl Önce

Koskocaman İstanbul'da butun katiller sapiklar vs. hepsi bulunup yakalaniyor ama kucucuk Edirne'de bu saldirgan yakalanamadi gercekten yazin

SIRADAKİ HABER