İstanbul Emniyeti'nde flaş atamalar: 42 müdür şehir dışına tayin edildi

İstanbul'da görevli 42 polis müdürü ve emniyet amiri il dışına tayin edildi. Ataması yapılanlar arasında 3 emniyet müdür yardımcısı da yer alıyor.

İstanbul Emniyeti'nde flaş atamalar: 42 müdür şehir dışına tayin edildi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 42 polis müdürü ile emniyet amiri başka illere tayin edildi. İstanbul emniyetinden 5 ikinci sınıf, 15 üçüncü sınıf, 10 dördüncü sınıf polis müdürü ile 12 emniyet amiri il dışına atandı.

Independent Türkçe'de yer alan habere göre; tayini çıkanlar personel arasında üst düzey yöneticiler de yer aldı. İl emniyet müdür yardımcılarından Alper Karalı Hatay'a, Erkan Karalı Van'a, Serdar Çelebi Kocaeli'ye tayin edildi. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Tunç Kuş'un yeni görev yerinin ise Artvin olduğu öğrenildi.

İl dışından ise, 1 üçüncü sınıf, 2 dördüncü sınıf polis müdürü ile 2 emniyet amiri İstanbul'a atandı.

EMNİYET MÜDÜR YARDIMCILARI DA TAYİN OLDU

İl emniyet müdür yardımcılarından Alper Karalı'nın Hatay'a, Erkan Karalı'nın Van'a, Serdar Çelebi'nin Kocaeli'ye, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Tunç Kuş'un ise Artvin'e tayin olduğu öğrenildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 23 Temmuz'da il emniyet müdürlüklerine bildirilen terfi listelerinde ise İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 20 üçüncü sınıf ve 32 dördüncü sınıf polis müdürü bir üst rütbeye, 10 emniyet amiri dördüncü sınıf emniyet müdürlüğüne, 14 başkomiser de emniyet amirliğine terfi etmişti.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 15:40

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER