Hulusi Akar'ı üzen vefat haberi

Mersin'de akciğer kanserinden hayatını kaybeden halasının oğlu Mehmet Maraşlıoğlu'nun cenazesine katılan Milli Savunma Bakanı Akar, kuzeninin tabutuna omur verdi.

Hulusi Akar'ı üzen vefat haberi

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, akciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybeden halasının oğlu Mehmet Maraşlıoğlu'nun cenazesine katılmak üzere Mersin'e geldi.

71 yaşında vefat eden üç çocuk babası Maraşlıoğlu'nun cenaze namazının kılındığı Muğdat Camii'nin etrafında Akar'ın gelişi nedeniyle geniş güvenlik önlemi alındı.

Şehir protokolü, Akar'ı yalnız bırakmadı

Öğle namazı öncesinde camiye gelen Bakan Akar'a Mersin Valisi Ali İhsan Su ile Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe eşlik etti. Cenaze namazına AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Mustafa Gültak da katıldı.

Kuzeninin tabutuna omuz verdi

Beraberindekilerle birlikte Maraşlıoğlu'nun cenaze namazını kılan Bakan Akar, kuzeninin tabutuna da omuz verdi. Maraşlıoğlu'nun cenazesi cenaze aracına alınırken de dua okuyan Akar, daha sonra cenazenin toprağa verileceği Mezitli Mezarlığı'na gitti.

Akar'ın halasının oğlu Mehmet Maraşlıoğlu'nun, Mersin Sanayi Sitesi'nde raf sistemleri üzerine işletmesi bulunduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 16:17

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER