'Hannibal' damat, kayınpederinin dudağını ısırarak parçaladı

Evden ayrılan eşine sinirlenen adam, aracını durdurarak saldırdığı kayınpederinin dudağını ısırıp parçaladı. Beyzbol sopalarının kullanıldığı vahşi saldırı, güvenlik kameralarına yansıdı.

'Hannibal' damat, kayınpederinin dudağını ısırarak parçaladı

İstanbul Pendik'te damat ve ailesi, evden ayrılan eşinin babası ve kardeşinin aracının önünü kesip beyzbol sopalarıyla saldırdı.

O sırada öfkeli damat, kayınpederinin dudağını ısırarak parçaladı. Hannibal filmlerini akıllara getiren olay, güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Eşkıya gibi yol kestiler

Öfkeli koca ile ailesi, evden ayrılan eşinin babasının ve engelli kardeşinin içerisinde bulunduğu aracı yolda takip etti. Aracın önün kesen damat ile ailesi, beyzbol sopalarıyla kayınpederine ve kayınbiraderine saldırmaya başladı.

Kayınpederinin dudağını ısırdı

Saldırgan aile hem aracın içerisindekilere hem de araca sopalarla art arda vururken, saldırıya maruz kalan baba ve engelli oğlu neye uğradığını şaşırdı.

Damat bu sırada kayınpederinin dudaklarını ısırarak parçaladı. Saldırıya uğrayan baba ve oğlu başından ve ağzından yaralandı.

Saldırı anı kameralara yansıdı

Yaşanan bu dehşet verici olay Hannibal filmlerini anımsattı. Öfkeli damat ve ailesinin, eşinin babası ve kardeşine beyzbol sopalarıyla saldırdığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde damat ve ailesi araçları ile kayınpederinin aracının önünü kesiyor. Araçtan inen saldırganlar önünü kestikleri araçtakiler beyzbol sopalarıyla saldırıyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 21:57

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER