Habertürk Yazarı Sevilay Yılman: Sezgin Baran Korkmaz iki kez Habertürk'e ziyarete geldi

Habertürk yazarı Sevilay Yılman, Sezgin Baran Korkmaz ile toplamda üç kez görüştüğünü, görüşmenin ikisinin de Habertürk'teki ofisinde olduğunu söyledi.

Habertürk Yazarı Sevilay Yılman: Sezgin Baran Korkmaz iki kez Habertürk'e ziyarete geldi

Kara para aklama suçlamasıyla Avusturya’da tutuklanan işadamı Sezgin Baran Korkmaz’ın Habertürk’ün eski spikeri Veyis Ateş’i şantajla suçlamasıyla başlayan skandallarda, yine Habertürk’le ilgili dikkat çekici bir bilgi ortaya çıktı.

Korkmaz’ın, Ateş’e ait olduğu iddia edilen şantaj ses kaydını ilk dinlettiği isim olan Habertürk yazarı Sevilay Yılman, firar eden işadamının kendisine ‘abla’ diye hitap etmesi nedeniyle dikkatleri üzerine çekmişti.

Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç’in sorularını yanıtlayan Sevilay Yılman, röportaj esnasında, medyanın gündemine oturan Sezgin Baran Korkmaz-Habertürk ilişkisine dair çok dikkat çekici bir bilgi verdi. Yılman, Korkmaz’ın Habertürk binasını iki kez ziyaret ettiğini söyledi.

Yılman röportajının üçüncü dakikasında şu ifadeleri kullandı:

‘Sezgin Baran Korkmaz beni hayatında toplasan iki kere görmüştür, belki üç görmüştür. İkisi de ofisteydi benim, ziyarete geldiğinde. Yine bu ofiste ziyaretinde… Bir de zaten, tanıştığım yer, Zorlu AVM’de. Orada arkadaşlarımızla yemeğe gitmiştik, ayaküstü tanıştığımızda hemen abla abi…’

Röportajını Habertürk binasındaki ofisinde yaptığını belirten Yılman, hatta Veyis Ateş’in yan oda komşusu olduğunu söyledi. Habertürk binasının 10. katındaki ofisinin kapısının sürekli açık olduğunu da sözlerine ekledi.

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER