Fatih Portakal'dan müthiş Süleyman Soylu kulisi

Sedat Peker'in videolarında dile getirdiği 'Parça parça koparacağım' iddiası gerçek mi oluyor? Gazeteci Fatih Portakal, Peker'in hedefindeki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun ilk kabine değişiminde gideceğini yazdı.

Fatih Portakal'dan müthiş Süleyman Soylu kulisi

Eski FOX TV ana haber sunucusu gazeteci Fatih Portakal, organize suç örgütü liderinden hüküm giyen Sedat Peker’in hedefinde olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun iddiaların ardından yaptığı açıklamaların Cumhur İttifakı’nı zor durumda bıraktığını ve AKP'lileri tatmin etmediğini ileri sürerek, Soylu’nin ilk kabine değişikliğinde görevinden alınacağını öne sürdü.

Sedat Peker, sosyal medya hesabından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ilişkin iddialarına devam ediyor...

Gazeteci Portakal, Soylu’nun ise katıldığı canlı yayınlarda yaptığı açıklamaların Cumhur İttifakı’nı zor durumda bıraktığını ve AKP'lileri tatmin etmediğini savundu.

Portakal, Soylu’nun ilk kabine değişikliğinde görevinden alınacağını iddia etti.

"NE REZİL BİR DURUM DEĞİL Mİ?"

Fatih Portakal’ın Twitter hesabından konuyla ilgili yaptığı paylaşım şöyle;

 “Sedat Peker’in onca iddiasından sonra yaşananlar ortada. Kimileri ayıplı bir şekilde gidiyor. Çoğunluğu sessizce izliyor. Acaba ismim anılır mı korkusu yaşıyor? Ne rezil bir durum değil mi?

İçişleri bakanı Soylu’nun ittifakı yıprattığı aşikar. Peker’in iddialarına verdiği yanıtlar partililerini bile tatmin etmiyordur. Kabine değişikliğinde ilk gidecek olanlardan kanımca. Erdoğan bu duruma daha fazla tahammül edemez. Bahçeli ne yapar peki?”

fatih portakal twitter

Mehmet Aksel


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER