Evine sipariş getirilmediği bahanesiyle baltayla çalışanlara saldırdı

Bulunduğu noktaya sipariş gönderilmediğini öğrenen şehir magandası, eline aldığı baltayla dönerciye saldırdı. Dükkanın camlarını kıran Gözlüklü Levent lakaplı şahıs, çalışanları darp ettikten sonra kayıplara karıştı. Polis, şüpheliyi arıyor.

Evine sipariş getirilmediği bahanesiyle baltayla çalışanlara saldırdı

Bursa'da evinin 10 kilometre uzaklığında bulunan bir dönerciden yiyecek sipariş eden bir kişi adresine yemek getirilemeyeceğini öğrenince eline aldığı balta ile dükkanın camlarını kırdı, çalışanları darp etti. İşyerine saldırı anı güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

10 km öteden sipariş istedi

Gözlüklü Levent lakaplı bir kişi evinin 10 kilometre uzaklığından bulunan bir dönerciden yarım ekmek döner istedi. Dükkanda çalışan personel mesafenin çok olduğunu belirterek, oraya sipariş gönderemeyeceklerini söyledi.

Polis saldırgan şüpheliyi arıyor

Bunun üzerine sinirlenen şüpheli eline aldığı balta ile dükkana gelerek önce dükkanın camlarını daha sonra dükkanda çalışan elemanları darp etmeye başladı. Olayı gören çevredeki vatandaşlar polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken dükkanın camlarını kıran ve elemanları dövüp kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Saldırı anı kamerada

Evine sipariş gelmedi bahanesiyle eline balta alıp dönerciye saldıran şüpheli önce dükkanın camlarını daha sonra elemanları dövdü. O anlar ise iş yerinin güvenlik kameraları tarafından an be an kaydedildi.

Baltayla saldırdı, çalışanları darp etti

Güvenlik kamera görüntülerinde şüphelinin elinde balta ile geldiği önce dışarıda bulunan camların tamamını balta ile kırdığını daha sonra içeriye girerek telefon başında sipariş alan elemanı tekme tokat dövdü.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2019, 15:52

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER