Esra Elönü'den Acı Haber! Babası Umre Dönüşü Hayatını Kaybetti

Umreden dönen Esra Elönü'nün babası vefat etti. Esra Elönü'nün babasının corona virüsünden dolayı mı yoksa başka bir sebepten dolayı mı öldüğü araştırılıyor.

Esra Elönü'den Acı Haber! Babası Umre Dönüşü Hayatını Kaybetti

Uzun yıllardır imamlık yapan emekli imam Şaban Elönü, geçtiğimiz günlerde umre ziyareti yapmıştı. Bilindiği üzre dünyada Corona virüsü nedeniyle ölüm oranları hızla artıyor. Esra Elönü’nün babası da Umreden döndükten sonra Gaziosmanpaşa merkezinde bulunan İstanbul'daki evinde bu sabah ne yazık ki hayata gözlerini yumdu. 

Corona Virüsü Testi Negatif

Esra Elönü Twitter hesabından yapmış olduğu açıklamada, arkadaşlarından ve çevresinden gelen yorumlara cevap verdi. Elönü umre dönüşü vefat eden babası hakkında çevresinin, Corona virüsü nedeni ile ölüp ölmediğini merak ettiğini fakat yapılan testin sonucunun negatif çıktığını, tam anlamıyla ölüm nedeninin ne olduğunu anlayabilmek için adli tıp raporunu beklediğini ifade etti. 

62 Yaşında Hayata Veda Etti

62 yaşında olan emekli imam umre dönüşünde hayata gözlerini yumdu. İlerleyen günlerde vefat eden Esra Elönü babası hakkında yapılacak olan açıklamalar tarafımızca siz değerli okurlarımıza iletilecek olup emekli imamın, corona virüsü sebebiyle mi yoksa başka bir sebepten dolayı mı öldüğünün bilgisini vereceğimizi bilmenizi istiyoruz.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2020, 21:48

Berkay Ağlar

10 yıldır içerik, haber, teknik makale yazarlığı yaparak kazandığım tecrübeler sayesinde bu gün neohaber bünyesine dahil olabildim. Tüm içeriklerimi objektif ve sade bir anlatımla yapmaya gayret ediyor ve tüm okurlarımız için en doğru bilgiyi ulaştırmaya gayret gösteriyorum.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER