Eski sevgilisini tüfekle öldüren adam intihar etti

İşyerinde eski sevgilisiyle tartışan adam, tüfekle kadını öldürdükten sonra kendini vurarak intihar etti. Olay anı kameralara yansıdı.

Eski sevgilisini tüfekle öldüren adam intihar etti

İzmir'in Konak ilçesinde İrfan Çengel'in güzellik salonu işleten 32 yaşındaki eski sevgilisi Birgül Bilal'i pompalı tüfekle öldürüp, 29 yaşındaki kardeşi Songül Bilal'i de yaraladıktan sonra yaşamına son verdiği olayın görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Çengel, vatandaşların "Yapma" uyarısına rağmen cinayeti işledikten sonra intihar ediyor.

Tartışmaya başladılar

Güzellik salonu işleten Birgül Bilal, iş yerine geldiğinde, dükkanı önünde bekleyen eski sevgilisi İrfan Çengel ile karşılaştı. Birgül Bilal ve İrfan Çengel arasında tartışma çıktı. 

Eski sevgilisini vurup intihar etti

Tartışma sırasında Çengel, yanında getirdiği pompalı tüfeği çıkarıp, Bilal'i başından vurdu. Bilal'in kardeşi Songül Bilal'i de yaralayan İrfan Çengel, silahı başına dayayıp, tetiği çekti. 
Kardeşi yaralı olarak kurtarıldı.

Yaralı kardeş hastaneye kaldırıldı

Çevre sakinlerinin ihbarı üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, Birgül Bilal ile İrfan Çengel'in yaşamını yitirdiği tespit edildi. Songül Bilal ise ambulansla hastaneye kaldırılarak, tedaviye alındı.

Cinayetine kurban giden kadın toprağa verildi

Otopsi işlemleri tamamlanan Birgül Bilal'in cenazesi, yakınları tarafından teslim alınarak Buca Yeni Mezarlık'ta toprağa verildi. İrfan Çengel’in cenazesinin de yakınları tarafından defnedildiği bildirildi. Songül Bilal'in hastanedeki tedavisi ise sürüyor.

Uyarıları dikkate almadı

Öte yandan olay anına ilişkin bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla çektiği görüntüler, sosyal medyada paylaşıldı. Görüntülerde önce Birgül Bilal'i darbeden Çengel, çevredekilerin "Yapma" uyarılarına rağmen silahını ateşliyor. Eski sevgilisini öldüren Çengel, daha sonra yere çökerek silahını kendi vücuduna dayayıp, intihar ediyor. Görüntülerde bazı vatandaşların olayı izlemesi de dikkat çekiyor.

İşte o anlar:

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2019, 21:52

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER