Ece Üner, Arda Turan haberinde açtı ağzını yumdu gözünü

Futbolcu Arda Turan'ın, şarkıcı Berkay'ı tehdit ettiği ve eşini taciz ettiği iddialarıyla ilgili olarak ünlü spiker Ece Üner, Arda Turan'ın mahkemeden aldığı cezaya ve söylemlerine atıfta bulunarak, "Ben de golümü atayım" dedi ve çarpıcı bir değerlendirmede bulundu.

Ece Üner, Arda Turan haberinde açtı ağzını yumdu gözünü

Show TV ana haber sunucusu Ece Üner, futbolcu Arda Turan'ın şarkıcı Berkay Şahin ile kavga etmesiyle ilgili 3 ayrı suçtan toplamda 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldığı, cinsel taciz suçundan ise beraat ettiği davaya ilişkin haberi sunarken, "Zaten ceza almayacağımızı bildiğimiz için bunları yaparız. Öyle mi?" dedi.

Üner, Arda Turan'a yönelik olarak şu ifadeleri kullandı:

"Birisinin karısını taciz etmesek de laf atabilir, kocasının burnunu kırabilir, hastaneye ruhsatsız silahla girip sıkabilir ve neredeyse hiçbir ceza almayabiliriz. Zaten ceza almayacağımızı bildiğimiz için bunları yaparız. Öyle mi?"

Arda Turan ne demişti?

Mahkeme kararının ardından Arda Turan, "Son olarak söylemek istediğim şey; bu olayın manşeti; üstüme atılan bu iftiralardan dolayı yaptığım hatalardan aldığım cezalar değil, taciz suçlamasından beraat ettiğimdir" açıklamasında bulunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 00:47

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER