Bu tweeti tartışma başlattı: Müsilajın nedeni ne?

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, müsilajın bir anda ortaya çıkmasını eleştirdi. Deniz salyası olayının Kanal İstanbul ile bağlantılı olduğunu vurgulayan Özoğuz, "Yalanınız batsın" dedi.

Bu tweeti tartışma başlattı: Müsilajın nedeni ne?

Şarkıcı Oğuz Özoğuz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda müsilajın birden ortaya çıkmasını Kanal İstanbul projesine bağlayarak "Yalanınız batsın" ifadesini kullandı. Sosyal medya hesabından yaptığı muhalif paylaşımlarla bilinen Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, bu kez muhalefet yapacağım diye ne söyleyeceğini şaşırdı.

"İLK DEFA DUYDUK"

Marmara denizini esir alan ve Ege'ye doğru ilerleyen müsilaj (deniz salyası) ile ilgili bir paylaşımda bulunan Özoğuz, bu konudan iktidarı sorumlu tuttu.

Özoğuz, ilk defa 1729 yılında görülen deniz salyası olayına ilişkin "Hayatımızda ilk defa deniz salyası diye birşey duyduk. Bu salya noldu da bir anda çıktı ortaya da Kanal İstanbul bunun ilacı denmeye başlandı?" ifadesini kullandı.

"YALANINIZ BATSIN"

İstanbul'daki gemi kazasının da Kanal İstanbul projesi için gerçekleştiğini öne süren Özoğuz, "Bu boğazda yalandan gemiyi karaya çarptırıp, gördün mü bak boğazdan gemi kaza yapıo filimiyle aynı gibi birşey mi yine? Yalanınız batsın" diye yazdı.

GÖKHAN ÖZOĞUZ

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 17:53

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER