Alaattin Çakıcı 'Kıbrıs'a gidip baron oldu' iddiasına cevap verdi

AKP ve iktidar ortağı MHP'nin getirdiği Af Yasası kapsamında cezaevinden tahliye edilen Alaattin Çakıcı, gazeteci Selahattin Önkibar'ın Youtube'da yayınladığı videolardaki iddiaları üzerine bir açıklama yaptı.

Alaattin Çakıcı 'Kıbrıs'a gidip baron oldu' iddiasına cevap verdi

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, daha önce de birçok kez kendi imzasıyla mektuplar yayımladığı Twitter hesabından Kıbrıs'a kaçtığı ve kendisine 'eroin baronu olması teklif edildi' iddialarına yanıt verdi. Çakıcı, hangi ülkede olduğunu açıklamazken, uyuşturucu baronluğu teklifi geldiği iddiasını yalanladı.

selahattin önkibar

Çakıcı'nın açıklaması şöyle:

"Batı ve okyanus ötesi İsrail, ortaklaşa, ülkemizde, çirkin bir senaryo ile yerli işbirlikçilerini devreye sokarak, günlerdir bu çirkin oyunda her konuda gündeme getiren sözde basın mensupları, bir haberlerinde de Alaattin Çakıcı Kıbrıs'a gönderildi" diyorlar. Ben şuan Özgür bir vatandaşım, Kıbrıs'a da ve dünyanın her yerine de gidebilirim. Bu Kimsenin sorunu değilken , niye bu kadar sorun ediliyor. Sebahattin Önkibar isimli gazeteci, YouTube'da yayınladığı videoda Alaattin Çakıcıya , 'eroin baronu olması teklif ediliyor" diyor. Ona ve herkese şunu söylerim ki, böyle bir teklifi bana kim yaparsa yapsın , "git karını kerhaneye bırak derim". Ülkemiz üzerinde by-pass yapmak isteyen herkese sözüm şudur ki devletin bekası söz konusuysa tarafım devletin bekası ve devamlılığıdır.

Kamuoyunun bilgilerine arz ederim."

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2021, 18:32

Mehmet Aksel


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER