"Ak Parti Antalya'yı kaybetti, Nöbet dizisi bitti" iddiası

Magazinburada.net'in haberine göre; Nöbet dizisinin erken final kararında 31 Mart Yerel Seçimleri'nin etkisinin olduğu öne sürüldü.

"Ak Parti Antalya'yı kaybetti, Nöbet dizisi bitti" iddiası

Pana Film'in patronu Necati Şaşmaz'ın yapımcılığını, genel yönetmenliğini, hikâye ve senaryo yazarlığını yaptığı "Nöbet" dizisi 8. bölümde ekrana veda edecek. 

Ömer Gökhan Erkut'un yönettiği dizinin Show TV ile 13 bölüm anlaşması olduğu gündeme gelmişti. Birsen Altuntaş'ın özel haberine göre başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci ve İpek Karapınar gibi ünlü isimlerin paylaştığı dizinin final tarihinin öne alınmasında 31 Mart Yerel Seçimleri'nin de etkili olduğu öne sürüldü. Antalya Elmalı'da çekilen diziye ilçe ve büyükşehir belediyesinin konaklama ve ulaşım gibi harcalamalarda sponsor olduğu ifade edildi. Necati Şaşmaz çekimler öncesi kendisine büyük destek veren Antalya Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'le de bir araya gelmiş, Menderes Türel de Elmalı'daki seti ziyaret etmişti.  Dizinin Antalya'da yapılan galasına hükümet ve askeriyeden üst düzey isimler de katılmıştı. 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Türel'in yerine CHP'li Muhittin Böcek'in geçmesinin ardından Necati Şaşmaz'ın reytingleri de parlak olmayan projeyi uzatmama kararı aldığı iddia edildi. Necati Şaşmaz'ın konuyla ilgili açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER