Ahmet Hakan'dan Ekrem İmamoğlu'na tepki: Şapşal bir iddia!

Hürriyet yazarı ve CNN Türk'te yayınlanan "Tarafsız Bölge" programının moderatörü Ahmet Hakan, Ekrem İmamoğlu'nun, "CNN Türk'te beni çeken kameramanlar kovuldu" iddiasına yanıt verdi.

Ahmet Hakan'dan Ekrem İmamoğlu'na tepki: Şapşal bir iddia!

CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, katıldığı bir programda ''CNN Türk'te katıldığım programı çeken 4 kameramanın işine son verildiğini duydum'' iddiasında bulunmuştu. İddiayı köşesine taşıyan Tarafsız Bölge sunucusu ve gazeteci Ahmet Hakan "Bütün siyasetçilerimiz 'Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şey oldu ama fark edemedik' noktasına doğru ilerliyor" dedi.

Ahmet Hakan, Hürriyet'te "Beni çektiler diye kameramanları işten atmışlar" başlığıyla yayımlanan yazısında Ekrem İmamoğlu'nun "CNN Türk'te katıldığım programı çeken dört kameramanın işine son verildiğini duydum" iddiasına cevap verdi.

Hakan'ın yazısından ilgili bölüm şöyle:

"ŞÖYLE bir açıklama yapmış Ekrem İmamoğlu:

*

“İnşallah doğru değildir. CNN Türk’te katıldığım programı çeken dört kameramanın işine son verildiğini duydum. Beni çeken kameramanın ne suçu var?”

*

Ekrem İmamoğlu gibi “mantıksız”, “tutarsız” ve “ahmakça” her türlü iddia karşısında haklı olarak isyan eden bir siyasetçi bile...

Mantıksızlığın kralı sayılabilecek böylesi şapşal bir iddia karşısında...

- “Yahu bu çok sersem sepelek bir iddia... Nerden baksan tutarsız, nerden baksan ahmakça” demiyor.

- “Bu durumda rejiyi yönetenin de resmi seçenin de çayı verenin de soruyu soranın da işine son verilmesi gerekir” demiyor.

- “Bu kesin yalan bir bilgidir. Galiba birileri bizi trollüyor. Arkadaşlar şu işi iyi bir araştırın” demiyor.

ALİ İHSAN YAVUZ'UN SÖZLERİNİ HATIRLATTI

Yazısında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un sözlerini anımsatan Hakan, şu ifadeleri kullandı:

"Peki ya ne yapıyor? Başından sona mantıksızlık kokan bu iddiaya... Resmen ve alenen 'inanılacak bilgi' muamelesi çekiyor, çekebiliyor. Galiba AK Partilisi, CHP'lisi hiç fark etmiyor. Bütün siyasetçilerimiz çok büyük bir hızla... 'Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şey oldu ama fark edemedik' noktasına doğru ilerliyor."

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 12:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER